VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
Създаване на вещица/вещер EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
Създаване на вещица/вещер EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
Създаване на вещица/вещер EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
Създаване на вещица/вещер EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
Създаване на вещица/вещер EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
Създаване на вещица/вещер EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
Създаване на вещица/вещер EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
Създаване на вещица/вещер EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
Създаване на вещица/вещер EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Amber Smith
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Томас Блек
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Damon Salvatore
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Danielle ♥
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Линдзи.
Създаване на вещица/вещер Vote_lcapСъздаване на вещица/вещер Voting_barСъздаване на вещица/вещер Vote_rcap 
Екип

Администратор
Създаване на вещица/вещер B49XG

 

 Създаване на вещица/вещер

Go down 
+2
Chelsea♥
Scarlette.
6 posters
АвторСъобщение
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyЧет Яну 19, 2012 12:02 pm

В тази тема можете да си създадете вещица/вещер като попълните бланката по-долу и я пуснете в тази тема...

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Chelsea♥
Магьосник
Магьосник
Chelsea♥


Брой мнения : 41
Join date : 20.01.2012

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyПет Яну 20, 2012 11:30 am

Създаване на вещица/вещер Tumblr_lxlud8owU01r79lrjo1_500
Adriana Lima
Име:
Челси Ейнджъл Уест.

Години:
19
Дарба:
Марионетство. – контролира мислите и движенията на дадено същество.

Външен вид: (минимум 4 реда)
За Челси не може да се каже друго освен, че е поразително красива. Едва ли има човешко или свръхестествено създание, което да й устои по един или друг начин. Може би все още не сте забелязали, но тя има най - поразителните сини очи, които някога сте виждали. В тях има нещо различно, някакво дяволито пламъче, което въпреки всичко те кара да потръпнеш от напрежение.. Лицето й е бледо, красиво и въпреки това има своите дребни, едва забележими недостатъци, които няма да се споменат в това описание.. Кожата й е нежна и привидно крехка, но всички се досещате каква всъщност е.. твърда , непроницаема. Устните й са плътни, розови и въпреки това сексапилни.. Ръстът й е не по - голям от на петнадесет годишно момиче.. Какво се опитвам да ви кажа !? Имам в предвид, че е едно малко миньонче.. Разбира се, перфектното й тяло компенсира за всичко останало.
Характер: (минимум 5 реда)
Безразсъдна,щура и неконтролируема са трите думи описващи най-добре Вайлет. Трудно можеш да разбереш какво се крие зад студената й усмивка – дали омраза или обич? Трудно можеш да доловиш пулсът на сърцето й,а още повече да успееш да се докоснеш до него. Тя е доста затворена,не допуска бързо харата до себе си. Обича предателствата,но мрази предателите. Не обича лъжите,но все пак лъже. Настроението й е много променливо,сарказмът е най-любимото й средство. Често обича да се само иронизира и доста често би се кълняла че обича някого,само защото иска някаква услуга.
История:
Челси е родена в много влиятелно тъмно вещерско семейство. Баща й се казва Алекзандър,а майка й Анна. Двамата не се разбирали чак толкова много,но въпреки това създали огромно семейство. Челс имала много братя и сестри,които обожавала когато била дете. Всички я обсипвали с много грижи и внимание,поне докато не избухнала война между Древните вампири,вампирите и вещерите. Естествено,където има вещери,злото ги следва. Семейството й било избито,а тя самата била отвлечена от един Древен Вампир,които бил наясно че малкото момиченце крие голяма тъмнина в себе си. Тя пораснала,била буйно дете,не си спомняла нищо за семейството си,а вампирът дори не споменавал това че тя е вещица. Един ден намерила своято семейна книга,скрита в един съндък на тавана и започнала да практикува черна магия,позволила на тъмнината да я погълне. Избягала от домът на вампира и започнала да скита из градовете,използавла хората,манипулирала ги,играела си с магията и не печелела приятели. Така тя стигнала до тук.


Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyПет Яну 20, 2012 11:34 am

Одобрена си, добре дошла във форума, да ти сменям ли името?
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Chelsea♥
Магьосник
Магьосник
Chelsea♥


Брой мнения : 41
Join date : 20.01.2012

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyПет Яну 20, 2012 11:35 am

Не,така е добре ,благодаря.. ;д
Върнете се в началото Go down
Logan.
Магьосник
Магьосник
Logan.


Брой мнения : 2
Join date : 20.01.2012

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyПет Яну 20, 2012 7:44 pm

Име:
Лоугън
/ако може да го смените на Logan. *с точката */


Години:
17

Дарба:
Контрол над елементите.

Външен вид: (минимум 4 реда)
Лоугън е със кестенява коса и красиви тъмно кафеви очи. Устните му са красиво изваяни и са розови на цвят. Тялото му е мусколесто а по корема му има плочки които са доста привлекателни. Той има слаба фигура .Неговата усмивка е красива и заслепяваща. По тялото има доста бенки но не се виждат освен когато е гол но това рядо случва така че те са незабелезими. Полага доста грижи за външния си вид.
Стилът му е обикновен за момче на 17 години.Дънки, тениски и кецове.Какво различно има освен ,че е като магнит за момичетата .. ами чара му.

Характер: (минимум 5 реда)
Разглезен,инат,женкар,перверзник.Лошото момче.
Момчето с което момичетата наказват бащите си.Това си го описва добре.
Момчето което и пет пари не дава за това което си мислят другите.Освен за характера му.
Пуши много малко ,вече дори ги е спрял.Но да спре алкохола?Това е направо смешно.
Обича да излиза с приятелите си.Да си играе с магията си.Да движи с момичета.
Но да се задържи при едни и същи хора.Невъзможно.О, още една дума която може да добавим.Непостоянен.Да дарбата му е почти в помощ.Вятър,слънце,дъжд или сняг?Той решава.Наричайте го The Boss.Обича да си играе с чувствата на момичетата. Ухажване .. след пет вече си в миналото.
Не му се сърдете.Омайващия му чар не ви позволява.Нищо чудно.Все пак е той.
Емоционалното момче в него отдавна е умряло,не ,че не може да се съживи .. но ще е трудно.Купон или романтика. Що за въпрос?!

История: (минимум 6 реда)
Роден в Лондон,отгледан в богато семейство.Заобиколен от хора които го обичат.Така израства.
Живота му е прекрасен.Готино момче,заобиколено от красиви момичета.Канен на всички партита,събирания,бягства и всичко което могат да направят всички готини хора.
Да една дума.Живота му е готин.
Но разбира се и той си има недостатъци.За да показва ,че е готин ,той крие ,че е умен.Той има страшен талант ,но не може да го покаже.Какво ще си помислят приятелите му."Поредния зубър." Той си живее лесно с това.Все пак си е той.
А така ,че родителите му са прекалено заети да работят не му е карат за оценки,наказания и отсъствия.Живее си живота.
И хоп!Разбира се нещо проваля купона ... магия.Силна неконтролируема магия.И е само негова.
Разбира се и тогава разбира ,че е осиновен.И разбира се майка му и баща му въобще не обръщат внимание на това ,че той не е в час с нищо.
Но нали е инат.Опитва,тренира и учи.Магия.
И след година той е тотален магьосник.
Но той решава да смени обстановката с едно малко по магическо местенце.


Снимка:
Създаване на вещица/вещер 43281-500w
Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyПет Яну 20, 2012 7:46 pm

Одобрен си, добре дошъл във форума... Smile смених ти името, вече ще влизаш с него.
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Фей Чембърлейн

Фей Чембърлейн


Брой мнения : 39
Join date : 21.01.2012
Местожителство : Never Land

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyСъб Яну 21, 2012 7:44 pm

[center]Име:Фей Чембърлейн
Години:18
Дарба:Силата на електричеството и всичко вещерско
Външен вид:
Променли очи преминаващи от един нюанс на зеленото в друг, тъмна и дълга коса добре оформено тяло, скандален стил, както и външен вид обръщащ погледтите след себе си.Още от малка се интересува от модата и от малка е в крак с нея.Мрази кецовете, маратонките и всички спортни облекла, препочита високите обувки и хубавите маркови дрехи.Обича да носи грим, но никога не прекалява с него!
Характер:
Тя е реалист!Мрази много неща и обича малко, не се доверява много, много по характер е кучка .. надута е и винаги в центъра на скандалите.Винаги всичко се върти около нея, използва другите за да и вършар мръсната работа, на моменти е добра, но тези моменти не траят дълго.Има малко истински приятели на които наистина държи, останалите са марионетки.Винаги е желала повече сила и мощ .. винаги търси изгода за себе си готова е на всичко за още сила и мощ.
История:
Фей живее щастливо в не много голямо семейство отгледана е като писано яйце, расте щастлива и с времето тя става все по-красива и по-красива, красота която я издига и я прави кучка .. властна, богата и красива какво повече да иска ? Всичко върви добре, докато баща и не загива в пожар, след смъртта на баща си Фей се затваря в себе си известно време, но тя знае че той повече няма да се върне и трябва да продължи.Скоро Фей забелязва странни неща случващи се около нея .. с приятелите и се случват същите странни неща .. един мъртъв родител и БУМ силата се появява!Животът им се превртща в приключение и голяма загатка .. на която все още търсят отговор!
Снимка:
Създаване на вещица/вещер 600full-phoebe-tonkin
Phoebe Tonkin [center/]
Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyСъб Яну 21, 2012 7:47 pm

Фийби е заета, ако искаш питай момичето,което е с нея дали иска да сте близначки Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Сиана Матияс
Магьосник
Магьосник
Сиана Матияс


Брой мнения : 22
Join date : 29.01.2012

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyНед Яну 29, 2012 8:28 pm

Име:
Сиана Матияс
Години:
20
Дарба:
Мигване и телекинеза
Външен вид:
Сиана е очерователна.Има всико което всяко момиче иска.Нейната хубост впленява всички особено мъжете.Тя никога не остава не забелязана.Но ето и по-подробно описание.Аз съм със руса коса и съм със кафеви очи.Средно висока съм.Имам слабо и стройно тяло.
Характер:
Нейният характер не е нищо особено.Тя е типичната кукла барби.Свекнала всичко да пулочава.Нейната красота и е допринесла за това да е такава.Сиана винаги прави каквото си иска без да се интересув дали е опасно,дали и е позволено или пък дори дали е редно.Много е вироглава.В повечето случеи мисли само за себе си,но понякога мисли и за другите.Принципно е добра по душа,но е много разглезена.
История:
Историята на Сиана е доста интересна.Защото подчти звучи като серял,но в реалния свят.та да минем направо на темата.Майката на Сиана е бедно момиче от мексико което отива в щатите да търси по-добър живот.Там тя среща любовта на живота си-бащата на Сиана.Той е американец и притежава една от най-развиващите се компаний там.Двамата се срещат когато майката на Сиана която се казва Ребека отива да търси работо в неговата фирма.Той разбира се я взима на работа заради красотата й а не чак толкова заради това да работи добре.В началото той само се е забавлявал с нея.А тя била много наранена.Но когато той наистина се влюбил в нея всички били против връзката им.След много време те преодоляли всички труднотси.Заживляли добре.Когато им се родила дъщеря им Сиана те били много щастливи и затова и позволявали всичко.Тя разбира се знае за магиите и ги използва.Тя идва тук за да се опида да живее сама.
Снимка: (напишете името на известната личност на снимката)
Esmerald moya
Създаване на вещица/вещер 600full-esmeralda-moya
Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyНед Яну 29, 2012 8:31 pm

Одобрена си, добре дошла във форума, смених ти името вече ще влизаш с това Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Isabella H. Parker
Магьосник
Магьосник
Isabella H. Parker


Брой мнения : 22
Join date : 24.02.2012
Местожителство : Home is where love is..

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyПет Фев 24, 2012 8:29 pm

Име: Изабела Хейл Паркър
Години: 20
Дарба: Получавам видения, сънища.. наричайте ги както си поискате. Колкото и глупаво да звучи, чрез тях древни магьосници контактуват с мен и ми предсказват бъдещето или връщат към миналото..

Външен вид:
Хмм... Може ни най-трудното нещо тук ще бъде еда опиша себе си... Е, ето какво мога да кажа:
Да започнем от... очите: Цвят - сини. Жалко че няма как да ги предпазя от злокобни мисли и завистници. Така е - всеки ги обиква от първия поглед, но едва само аз знам колко мъка са видели и колко сълзи са изплакали. Но все тая... да продължим..
Косата ми е черна на цвят. По принцип е мека и нежна, така че не се опитвам да я увреждам допълнително с боклуци от сортове пяни, гелове, лакове и т.н. Мургава съм. Тялото ми е стройно и красиво, но на моменти мисля, че съм прекалено слаба. А, да, да не забравя да спомена че съм вегитарианка.

Характер:
Още една трудна графа.. Вие, хора, защо ни измъчвате така!? Охх, по същество..
Страшно избухлива съм.. което може би е една от най-лошите ми черти. Лесно се паля и доста пъти съм стигала до бой. С което не се хваля... Инат съм. Държа на своето, но, разбира се, признавам грешките си. Не обичам да съдя за хората по външния вид. Е, разбира се, ако не искам от даден човек единствено физическото му просъствие... сещате се.. Лесно се приобщявам и намирам бързо приятели. Също така лесно и обиквам, заради което доста съм патила.

История:
Двадесет и трети декември.. Тогава се родих, но предпочитам да не споменавам възрастта си. Още щом минаха няколко години... Тоест, когато съм била на около 3-4 годинки, започнах да чувам разни гласове. Не разбирах чии са. Всички ми се смееха. Разбира се! Нали не знаеха какво се случва с мен. Е, тогава и аз не знаех, но всичко се промени и за няколко години бях уведомена за уменията си. Малка и спретната, радвах родители, прародители, радвах всички около себе си. Е, тогава бях малко, сладко момиченце, което дори не знаеше как да си обуе обувките. Всичко това свърши. Майка ми се разболя тежко през 1995-та. Така и не ми казаха от какво. Почина. Това бе едно от... не, това бе най-тежкото нещо в живота ми. Никога не бих забравила изражението й, студените й ръце, тяло, безжизнения труп, стоящ неподвижен на мекото легло. Все още буца засяда в гърлото ми като си го спомням. Но как бих могла да забравя този момент? Той единствен остана в главата ми за толкова дълго време. След месец разбрах за дарбите си. Тези гласове.... Магьосници и вещици. Магьосници и вещици се ровеха в главата ми и ми предсказваха различни картини от бъдещето. Понякога тези картини идваха като видения, понякога като кошмари. Тогава намразих тези същества. Та нали можеха да спасяват, да връщат от смъртта? Уж бях ценна за тях, а те какво направиха? Оставиха клетата ми майка да гние в отвъдното, преди още да е вкусила от живота. И така... Мина време. Всичко, с което егоистите пълниха главата ми, разказвах на баща си. Той разбира се не ми вярваше и дори ме заведе на психиатър. Е, не помогна. Напротив. Избягах от вкъщи. От тогава се оправям сама. Взех малко заделени пари, предназначени за образованието ми и избягах. Дойдох тук. Така и досега живея тук. Ей, споменах ли, че умея да пиша поезия? Е, така е. Помолих нови и добри приятели да ми помогнат и да разпечатат нещата ми в книги. Всичко мое много се хареса и след година-две буквално забогатях. Взех си къща, изкарах шофьорска книжка, започнах съвсем нов живот, изпълнен единствено с веселия, забава, работа...

Допълнителна информация:
~ Обичам купоните, съответно и непрестанно слушам музика. Жанра? Според настроението: веднъж може да ме чуете да слушам рок, рап, а в следващия момент някоя симфония на Хайдн;
~ Обичам алкохола и цигарите.. Имаше период, в който взимах и наркотици, но и той отмина бързо и безболезнено;
~ Имам белег на рамото: като малка синчето на съседката ме поряза с парче стъкло;
~ Имам неприятния навик да си чопля лака, когато съм нервна;
~ Често се затварям в гаража поради една проста причина - обожавам да рисувам, а там е просторно и има място за всичките ми творби, четки, бои и т.н.;

Снимка: [Misa Campo]

Създаване на вещица/вещер Tumblr_lzlmmirdzW1qci5cno1_500
Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер EmptyСъб Фев 25, 2012 8:23 am

Одобрена си, добре дошла. Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на вещица/вещер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещица/вещер   Създаване на вещица/вещер Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на вещица/вещер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на човек
» Създаване на вампир
» Създаване на върколак
» Създаване на хибрид
» Създаване на Древен вампир

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Вашите герои :: Създаване на герой-
Идете на: