VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
Създаване на демон EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
Създаване на демон EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
Създаване на демон EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
Създаване на демон EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
Създаване на демон EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
Създаване на демон EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
Създаване на демон EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
Създаване на демон EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
Създаване на демон EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Amber Smith
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Томас Блек
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Damon Salvatore
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Danielle ♥
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Линдзи.
Създаване на демон Vote_lcapСъздаване на демон Voting_barСъздаване на демон Vote_rcap 
Екип

Администратор
Създаване на демон B49XG

 

 Създаване на демон

Go down 
+5
Chelsea Dawn Wayne.
Axel Muse.
Lilith
Луцифер
Scarlette.
9 posters
АвторСъобщение
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСъб Яну 28, 2012 12:13 pm

В тази тема можете да си създадете демон, като попълните бланката и я пуснете...
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Луцифер

Луцифер


Брой мнения : 107
Join date : 28.01.2012

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСъб Яну 28, 2012 12:23 pm

Създаване на демон 4293005G

Име:Луцифер,известен още като Абадон,Сатаната,Беллиал и т.н

Години: 19/Колкото света,дори повече.

Раса:Крал на Пъкъла/Демон

Дарба:Притежава всякакви дарби,той е Крал на Пъкъла

Създаване на демон 4292977S

Външен вид:Привържениците му го наричат "легенда",враговете му - демон.Той е бил най-довереният ангел, който е отговарял за хвалението за Господ.Той е бил най-красивия ангел и е имал най-много правомощия след светата троица.
Сатана може да се превъплащава във всичко живо. Сатана никога няма да се появи пред Вас с уродлива физиономия и с рога, защото Вие ще го познаете и
ще го изгоните. Той ще се появи, като ангел на светлината за да може да Ви заблуди.И именно,приемайки човешки облик,заблуждава всички векове наред.

Създаване на демон 4243711J

Характер:Олицетворение на злото, разбунтувал се ангел, враг на Бога и човечеството. Стремежът му е да отклони не само хората,а и всички същества от правия път.Той е зъл,подъл,коварен,изпълнен със злоба,завист и пред нищо не би се спрял,за да срине света пред очите на неговия създател.Неможейки да се върне в Рая,той се опитва да доведе Ада на Земята.

Създаване на демон 4233911Q


История:По-стар дори и от света,живял достатъчно,за да почувства обезсърчение и
обезверение от службата на Бог.Сатаната се явява,като изкусител,който се
опитва да накара Бог да злоупотреби с божествената си власT,но когато не успява той решава да въстане,макар да знае , че това,което прави не е редно и ще последва падение,ако не изиграе картите си,както трябва.
Главната причина на започването на война между Архангел Михаил,неговите
привърженици - ангелите и Сатаната била една - желание за власт.
Битката между силите на доброто и злото не продължила дълго.
Сатаната бил победен и бил отlъчен от Рая,заедно със своите привърженици.
Бог заповядва никога вече да не се връща w Рая,иначе ще бъде изгорен в
огнено езеро.
Така гордостта,завистта и желанието му да урпавлява двежда до неговото падение.
Сатаната,или още извественмкато Княза на въздушната власт, е ангел,който въстава срещу Бог.Така известен на Земята,той е средство за изпитание
на хората.Опасен, до толкова доколкото те могат да покажат слабост
и да се отклонят от пътя на Бог.
Той е всичката тъмнина във вас.Без него светът щеше да е друг.
На двадесетият век от престоя си на земята,Сатаната среща млад мъж и го запитва:
- Какъв свят бихте сътворили Вие, ако бяхте Бог?
И последвал отговорът:
- Такъв, в който няма страдания.Такъв, в който хората се отнасят един към друг
с доброта и справедливост.Такъв, който е пълен с любов, сътрудничество и свобода.
Сатаната погледнал със задоволство в очите на младежа и рекъл:
- Невероятно.В самото начало Бог е сътворил точно такъв свят.

Лик:Колтън Хейнс

Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСъб Яну 28, 2012 12:27 pm

Одобрен си, добре дошъл във форума...Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Lilith

Lilith


Брой мнения : 84
Join date : 28.01.2012

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСъб Яну 28, 2012 3:00 pm

Създаване на демон Tumblr_lyienn8r2Z1qbqu9no1_500
Barbara Palvin

Име: Lilith

Години: 19/ колкото света

Дарба: Тъй като Лилит е пъртата жена - демон, притежава неограничена сила

Създаване на демон Tumblr_lyd21fF6oj1r4byyqo2_500

Външен вид: Лилит не е от най-високите момичета. Тя е средна на височина. Косата й се спуска почти кръста й, като е леко начупена, а понякога просто права. Почти никога не я връзва на опашка или кок. Тя идеално си пасва с бледата й кожа, каращи небесно-сините й очи да изпъкват. Момичето има татуировки на долната вътрешна част на ръцете си, малко след китката. Зъбите й са бели и изкрящи. Тялото й не е от най-пищните, но въпреки това тя си го харесва. Устните й са тънки, розовенеещи на цвят. Миглите й са гъсти и добре извити. Веждите й са плавно извити над тях.

Създаване на демон Tumblr_lyd21fF6oj1r4byyqo3_500

Характер: В характера на Лилит се преплитат множество черти. Както добри, така и лоши,много лоши. Самата тя е въплъщение на истинското зло. Тя таи в себе си огромна омраза, гняв и без да се замисля се отдава на похотта. Лилит никога не изпитва състрадание, загриженост. Трудно, почти невъзможно е да бъдат открити добродетели у нея. Тя е отмъстителна, недоверчива и никога не се отказва от целите си. Щом си науми нещо, тя го върши каквото и да й струва това. Тя се е влюбвал само веднъж. Убива всеки, дръзнал да й противоречи. С една дума, тя отнема животи за удоволствие и с широка усмивка на лице. Използва дарбите си за щяло и нещяло. Така получава по-бързо каквото иска. Тя е ненадминат циник, с най-ужасното чувство за хумор. Никога не би се жертвала за някого. Държи винаги всичко да е перфектно, изпипано до най-малкия детайл. Умее да манипулира всички около себе си и да ги привлича на своя страна. Всеки, който се осмели да я нападне или унижи получава награда – смърт. Не свежда глава пред никого, още по-малко пред хората. Обича да драматизира, дори се наслаждава когато всява смут и интриги. Когато й е удобно, винаги се възползва от хората. Не се нуждае от никого до себе си и не може да й се има доверие.

Създаване на демон Tumblr_lm8lmesMF31qctd6wo1_500

История: Лилит е демон, богиня, съпруга на Луцифер. Когато Бог е създал Адам, той е самотен, така че Бог е създал Лилит от един и същи прах, от който е направен и Адам. Но те се скараха; Адам пожела да властва над нея, но гордостта й , не позволи това да се случи. Твърдейки, че са създадени от един прах, Лилит заяви, че е равна пред него. Тя напусна Адам и избягали от градина. Бог изпрати трима ангели, за да я преследват и върнат обратно. Лилит, щом ги убила, започнала да скита сама по света, изпълнена с гняв, омраза и жажда за отмъщение. Привлечена от Луцифер, тя става част от подземното му царство. Станала известна с прозвището "Кралицата на Пъкъла".

Създаване на демон Anigif




Последната промяна е направена от Lilith на Съб Яну 28, 2012 3:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСъб Яну 28, 2012 3:09 pm

Одобрена си, добре дошла във форума... Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Axel Muse.
Демон
Демон
Axel Muse.


Брой мнения : 9
Join date : 01.02.2012

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСря Фев 01, 2012 6:42 pm

Създаване на демон Tumblr_lyhgtddKUF1r8g0y9o1_500
[ Alex Pettyfer ]


Име на героя
[font=Georgia]В момента се подвизавам под името Аксел Мюз (Axel Muse).

Възраст
Изглеждам като на двайсет и три-четири, но всъщност съм древен колкото греха.

Раса
Бивш ангел.
В превод: паднал, низвергнат, изгонен от Рая херувим, превърнал се в демон.


Характер

Oh momma I'm in fear for my life from the long arm of the law
Lawman has put an end to my running and I'm so far from my home


Арфи, облачета и “Ave Maria”, хаха.
Не е смешно.
Никак даже. Въпреки, че всички, които ме познават биха казали, че аз разказвам най-смешните вицове и моят черен хумор обижда много хора, на мен не ми е смешно. Всъщност, така крия мъките и терзанията си, крия колко жалък съм всъщност. Остроумие, надменност, черен сарказъм, задължителната презрителна усмивка – всичко това е просто маска. Рядко показвам истинската си природа и през вековете, за мой ужас, осъзнах, че не мога да бъда истински лош. Тоест, не мога да бъда лош и наистина да го чувствам. Когато нараня някой (а това се случва доста често), мен ме боли повече от него, но не го показвам, а продължавам да се преструвам на невменяемо копеле, на което не му пука за нищо и никой. Има моменти, в които се паля много лесно и моменти, в които нищо не е в състояние да ме ядоса. Има моменти, в които съм способен да разбия носа на някой и моменти, в които наистина не ми пука какво става около мен. Има моменти в които съм като котка и моменти, в които съм като куче. От черно на бяло. От една крайност на друга. Приятелството ми е чуждо понятие и откакто ми затръшнаха вратите на Рая под носа, съм вълк единак.
Черната овца.
Отстъпник.
Беглец.
Актьор, който с умелата си игра успя да накара хората да го мразят. Мним престъпник, от който всички се боят и бягат, а всъщност не знаят, че една прегръдка би стопила целият леден затвор, в който е попаднало сърцето му.
Не знаят. Едва ли и някой ще узнае. Ако това някога се случи... Е, аз ще съм тук и ще чакам.

Oh momma I can hear you a'crying you're so scared and all alone
Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very
long


Външен вид
Напълно вписвайки се в клишираните човешки представи за демоничните същества, аз имам чуплива светло руса коса, която мени оттенъците си според светлината, и акварелно сини очи. Кожата ми е бледа и изчистена. Може да се каже, че съм от високите „баскетболни” типове с мускули и силни ръце и по принцип човек рядко може да ме види облечен официално или по-консервативно. Тениска или раздърпана риза, избелели дънки, кецове „Конвърс”, ретро слънчеви очила, леко набола брада и цигара в устата. Това е моят стил.

Дарба
Всички ангелски дарби.

История

Living in a fantasy but it's way too far
But this kind of loneliness is way too hard

Всички истории започват от началото. От пролога, от първата глава. Моята история обаче... Тя започва от края. От епилога.
Обиколих целия свят. Бях навсякъде... по няколко пъти. Срещнах много хора (и не само), участвах в много исторически събития, чух хиляди истории, станах част от милиони съдби и промених още два пъти по толкова. За добро или за лошо, бях странник където и да отидех. Никое кътче в този малък свят не успя да ме накара да го нарека „дом”. Никой човек от всичките не можа да ме накара да погледна на човешката раса с добро око. За мен хората са един убийствено смешен и печален провал, с който, за съжаление, живея вече от милиони години. Това е моето наказание, задето така пропилях това, което имах и разочаровах всички.
Защото в Рая нещата за ангелите не стоят така, както си мислите. Там, също както на земята, има йерархия – ангелите са най-отдолу, по-нагоре от тях са архангелите, архонтите и така нататък до херувимите и серафимите. Последните вече са най-големите, най-силните и най-сияйните. Аз бях един чин под тях – бях херувим. А колкото по-нагоре стоиш, толкова по-голяма е и отговорността.
И аз бях безотговорен.
Защото се влюбих.
В човешка жена.
Което ме навежда на мисълта... Любовта грешка ли е?
Ако е грешка, всичко би си дошло на мястото – смъртта на моята любима (която почина в... инцидент, а?...), прокуждането ми от Рая, ограничаването на способностите ми, безкрайното проклятие, всичко... Когато паднах, в продължение на векове Луцифер ми се присмиваше, защото малко преди той да падне, аз се отказах да го последвам, казвайки му: „Никога няма да падна.”. В онзи момент той само се усмихна.
Никога... хм.
После разбрах какво се бе случило. Разбрах, че проклетникът бе пратил това момиче, за да ми даде урок върху произнасянето на думичката „никога”. Всичко това е било нагласено, било е подъл капан, в който аз, глупакът, се хванах. Оказа се, че любовта не е грешка, нито грях, нито нещо лошо... Любовта е просто относително понятие.
След като любимата ми умря в (както би казал Хорейшио) съмнителни обстоятелства и аз бях изгонен от горе, не можех да си намеря място. Скитах по света, участвах в много войни... Живях и сред дивите племена, и сред руската аристокрация; и сред селяните, и сред царете... Бях всичко, видях всичко и честно да си кажа... Това „всичко” е доста тясно и ограничено нещо.
Светът не е това, което си мислите.

I've been wandering, feeling all alone
I lost my direction and I lost my home...


Допълнително
* Карам стар черен Додж Чарджър от 1969, който обожавам и пазя като крилете си.
* Слушам предимно класически рок и съм като ходеща енциклопедия със заглавие „Всичко за класическите рок групи и техните членове”.
* Живея в каравана и никога през живота си не съм се задържал на едно място повече от месец.
* Владея английски, иврит, латински, немски, испански, френски и санскрит, но немският си ми остава любимият език.

Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyЧет Фев 02, 2012 11:27 am

Одобрен си, добре дошъл във форума... Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Chelsea Dawn Wayne.
Демон
Демон
Chelsea Dawn Wayne.


Брой мнения : 7
Join date : 11.02.2012

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСъб Фев 11, 2012 3:13 pm

Създаване на демон Tumblr_lyw5dxuMwj1r5gpyso1_250 Създаване на демон Tumblr_lyw5dxuMwj1r5gpyso3_250
*Astrid Berges-Frisbey

И М Е:
Трябваше ли да опиша себе си винаги говорех в трето лице. Преди. Вече научих, че важността, която придавах на живота си няма голямо покритие. Едно единствено нещо остана като отличителен знак при самоописанията - Уейн бе начина по който се наричах. Да, казвах се Челси Даун Уейн, но горещо предпочитах просто Уейн.



Г О Д И Н И:
Не мога да определя точно колко години бяха минали от раждането ми. Спрях да старея на около 19. Предполагам това се води актуалната ми възраст, въпреки че я навърших преди повече от 1000 години.

Д А Р Б А:
Това определено бе слабото ми място. Да говоря за това какво съм, как съм се превърнала в него. Бях ангел. Паднал ангел по-скоро. И не съм искала да бъда "такова". Предполагам съдбата е сбъркала човека.
От страна на дарбата-едва двама-трима човека някога са се интересували каква е. Все пак-телекинеза. За добро или лошо-доста рядко я използвам.

В Ъ Н Ш Е Н В И Д:
Едва сега след толкова години си спомням, че преди време бях чела една книга, написана от стар познат, който вече надали е сред нас. Бях му споделила тайната си, а той бе отдаден писател. Така де, човека беше посветил един нищожен параграф от произведението си на мен.
"Момичето, което споменах по-горе в книгата се казваше Челси. Запознахме се близо до едно езеро и аз се влюбих в нея от пръв поглед. Ако не бях срещнал жена си вероятно все още щях да точа лиги по Уейн (както настояваше да я наричаме). И как да не се влюбиш в нея? Tя бе меко казано красива. Кестенявата `и коса с леки лешникови отенъци винаги падаше свободно по раменете `и. Очите `и бяха с дяволски цвят, но тя самата бе ангел. Гледаше те с разтопяващ поглед, който те караше да се чувстваш като единствения човек на света. Нямаше друга като госпожица Уейн и надали някога ще има.
Аз сама не мога да се опиша като такъв човек, въпреки че откъса всеки път ме ласкае и ме кара да се чувствам специална. И всеки път, когато някой ме попита как се описвам, отговарям така. В памет на някогашния ми приятел.

Х А Р А К Т Е Р :
И пак досадното чувство да се описвам, обоготворявам и създавам тем подобни текстове, който сякаш слагат ореол над главата ми. Между другото ето, че туко що открих още едно качество от характера ми. Мразех да говоря за себе си по какъвто и да е начин. Начина по който виждах света и себе си бе напълно различен от начина по който хората ги виждат. За мен всичко бе или черно или бяло. Нямаше "средни" ситуации. Човек е или прав или греши. Или обича някого, или го мрази. Нямаше сиво, само черно и бяло.
Някога имах куче, което много добре разбираше света и имахме доста сродни виждания за него. Въпреки че коцукаше с трите си крака, то не се отказваше и обичаше живота, бе благодарно, че е тук. Противоположно на известната пословица, не хапеше ръката, която го хранеше. Боготвореше я. Благодареше `и. Аз бях по същия начин, оценявах това, което ми се дава.
Всъщност обичам животните, защото те са пъти по-чисти от хората. Не говоря за физическа чистота, а за тази която наистина има значение-психическата. Много време мина откогато за последно видях някой истински интересуващ се от психиката на даден човек. Времената твърде бързо се промениха. Ценностите на хората твърде бързо се превърнаха в материални. Липсва ми времето, когато всички си помагаха. Сега всеки гледа да заграби всичко от другия.

И С Т О Р И Я :
Колкото и да не ми се иска да говоря за частите от живота си, имам ли избор?
Датата на която съм родена бе 31-ви октомври срещу 1ви ноември. Малко е трудно да се определи, тъй като на "хора" като мен не им се издават актове за раждане. Единствения, който някога успях да си фалшифицирам бе с датата 10 януари, така че се водя козирог, въпреки че бях скорпион. И да, за мен зодиакалните знаци имаха доста голямо значение.
Не помня много факти и подробности от "ангелския" си живот в Рая. Бях прекалено малка, когато някак съм попаднала на земята сред хората. Така съм израстнала в обикновено човешко семейство, обичащо ме. И как няма да ме обичат? Бях единствено дете по простата причина, че нямаха възможност за друго. А и през тези години ценностната система на човек бе изградена по съвсем различен начин. Надали някога ще разбера колко важна съм била за семейство Уейн, но те бяха и винаги ще продължават да са най-важната част от моето съществуване. Може би по тази причина предпочитам наименованието "Уейн" пред "Челси"
А бях едва на 16 когато майка ми Даун и баща ми Едуард починаха. Някакво природно бетствие беше. Ураган ако не се лъжа. И няма нищо чудно, че не помня такива неща. Беше преди много, много време, а и не бях при тях, когато стана.
Живеехме в малка къщичка като е прекалено пресилено да кажа, че е посредата на нищото. По скоро бе някъде там забутана в провинцията, като имахме няколко съседи, които винаги бяха готови да ни услужат с подправки или вода, когато беше спряна. А аз винаги съм мечтала да обиколя света, да видя всичко. Така и направих след смъртта на семейството си. Обикалях от град на град точно както винаги съм искала. Кръстосвах улиците и бях една от всички туристкиен ми бяха нужни цели 1000, за да осъзная, че истинското щастие не е във всички неща, които си постигнал, във всички места, които си посетил и във всички дейности, които си извършил. Истинското щастие за мен сега бе да си с хората, които обичаш, а на мен тепърва ми е времето да ги открия.

Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСъб Фев 11, 2012 3:21 pm

Одобрена си, добре дошла във форума. Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Elizabeth.
Демон
Демон
Elizabeth.


Брой мнения : 14
Join date : 15.04.2012

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyНед Апр 15, 2012 7:18 pm

Създаване на демон Tumblr_m2hdokktBj1rsc1nso1_250 Създаване на демон Tumblr_m2hdokktBj1rsc1nso4_250
{ Katie McGrath }

Име
Елизабет МакКуин

Прякор
Ели, Ел, Лиза, Бет, МакКуин и най - вече Ледената Кралица

Години
19 години / неизвестни

Дарба
Само с едно докосване може да присвои дарбите на докоснатия. Родена е с тази сила и в продължение на годините придобива много повече, благодарение на нея. Но най - много се отличава с виденията си за бъдещето, което е причина повечето да я мислят за гадателка. Което обаче е голяма тяхна грешка и полза за Елизабет.

Създаване на демон Tumblr_m2hdokktBj1rsc1nso2_250 Създаване на демон Tumblr_m2hdokktBj1rsc1nso3_250

Външен вид
Не много висока, но не и много ниска, Елизабет нормален за годините си ръст. За човешките години, естествено. Не е дебела, но не е анорексичка, Ели има идеалното телосложение. Косата 'и на цвят е черна, спадаща съвсем леко към катранена. Копринена на допир, разнасяща аромат на люляк. Очите 'и са много пъстри, но точен цвят не може да се определи. Понякога са зелени, а в друг момент - сини, в зависимост от това какви на цвят дрехи носи. Но почти всички ги описват като котешки, поради необикновено смесения им цвят. С малки тръпчинки по бузите, Ел има прекрасна усмивка, която често показва.

Създаване на демон Tumblr_m280l6BQYT1qhavszo1_500

Характер
Характера на Елизабет е доста сложен и настроенията 'и се менят на секунди. Повечето я оприличават в образа на безчувствена и опасна мацка с сили, които не се страхува да използва. И са напълно прави. Импулсивна е и не мисли много преди да действа, което я прави много опасна, имайки се на предвид, че е същински демон и знае как да използва силите си перфектно. Голям инат е никога не може да излезеш на глава с нея. Науми ли си нещо това трябва да е и точка по въпроса. Независима е и не приема заповеди от никой.
Не я интересуват чуждите мнения и е много трудно да я засегнеш или обидиш по какъвто и да е начин. Но направиш ли го рискуваш самият Дявол да се изправи срещу теб. Тогава става истински пожар и единственото, което може да направиш в този момент е да се молиш на който се молиш там или да се надяваш всичко това да е ужасен кошмар, пренесъл те в Ада, и всеки момент ще се събудиш от него. Защото Бет е способна да те убие по близо милион съвсем различни и много болезнени начина. А да не говорим за измъчването, в което е най - добрата. Просто не се опитвайте да я ядосате или засегнете по някакъв начин, защото само по някаква случайност успеете просто ще се молите никога да не сте се раждали.
Не е добро момиче(изобщо даже!), професионална лъжкиня и невероятна манипулаторка. Обича да контролира, би направила всичко, за да постигне това, което иска и едва ли ще намерите по - голяма актриса от нея.
Веднъж предадеш ли я е много трудно да върнеш доверието ѝ обратно и да я накараш да ти вярва отново. Много е отмъстителна и затова никой не смее да си прави шегички с нея още по - малко да говори и работи зад гърба 'и. Тогава с един замах би съсипала живота му.

Създаване на демон Tumblr_m1tdezdPbi1qcaiajo1_500

История
Малко е трудно да се определи историята на Елизабет. Все пак не се знае от колко време съществува, пък да не говорим за историята 'и, която само и единствено тя си знае и определено не е фен разказването 'и. И до сега няма и един единствен човек или дори същество, което да знае напълно и изцяло историята 'и, което поражда много въпроси към нея от околните и най - вече желанието да разнищат мистерията около това прекрасно и безчувствено създания на Ада, което обаче никога не става. Има най - различни версии за историята 'и, но всички те започват с раждането 'и в Ада, което е напълно вярно. Не е паднал ангел, превърнал се в демон. Не, в нея няма нищо ангелско, а само 100% демонска кръв, злоба и омраза.
Посещавала е много държави. Била свидетелка на много войни и нечувани и невиждани до тогава истории. Била свидетелка и на много неща и знае почти всичко за всеки. Знае миналото му, знае настоящето, но най - вече знае бъдещето му и това, което ще последва за него.

П.С.: Ако може бих искала да смените името ми на Elizabeth.

Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyНед Апр 15, 2012 7:19 pm

Одобрена си, добре дошла.
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Изабел Елинор Хейстингс
Демон
Демон
Изабел Елинор Хейстингс


Брой мнения : 103
Join date : 26.05.2012

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСъб Май 26, 2012 1:25 pm

Създаване на демон Tumblr_m4ei96jJ4e1r2mez9o1_250
Име: Изабел Елинор Хейстингс


Години: 20/560


Дарба:
-причинява болка с поглед
Създаване на демон Tumblr_m4ei96jJ4e1r2mez9o2_400

Външен вид: Изабел има дълга, черна,като мрака коса, която е леко вълниста, спуска се чак до кръста. Очите й са кафяви и доста красиви. Тялото и е много добре изваяно до последния детайл и именно затова обича да носи впити дрехи. Токчетата задължително присъстват в облеклото й. Обича да облича нови дрехи,които са винаги по последна мода,но не винаги се съобразява с нея.
Но нейният истински външен вид отдавна е забравен от всички. Тя винаги се вселява в чужди тела и прекарва години, затворена в тях. В момента е в тялото на двадесет годишно момиче отново с коса,като нейната и шоколадови очи.

Създаване на демон Tumblr_m4ei96jJ4e1r2mez9o3_400

Характер: Егоистична, прекалено арогантна, невероятно груба и най-вече съркастична. Винаги гледа да е център на вниманието. Ако някой я обиди не му остава длъжна. Изключително упорита, истински инат. Държи се мило само и единствено със себе си. Не обича да се глези на никой.Едва ли някога ще се влюби,след като мисли само и единствено за себе си.Не вярва в любовта,а още по-малко тази от пръв поглед!Обича да използва хората за свои собствени облаги.Не обича правилата и стандартите.

Създаване на демон Tumblr_m4ei96jJ4e1r2mez9o4_400

История*: Не помни историята си.Никога не е искала да я разбере,но в последно време се замисля за това дали да не помоли някоя могъща вещица,която да и каже всичко за нея.Един ден по чиста случайност се запознава с вещица,с която стават да кажем приятелки.Изабел я моли да и покаже историята и.Излиза,че Изабел е родена в Англия,Лондон.През 1452 година.В демон се е превърнала заради някакъв мистериозен непознат,с който се запознала и той и предложил сделка,тя приела.Станала една от най-известните дами в общността.След десет години хрътките от ада идват за нея,убиват я и тя отива в ада.Там губи паметта си...


Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyСъб Май 26, 2012 1:27 pm

Одобрена си, добре дошла. Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Weed.
Демон
Демон
Weed.


Брой мнения : 14
Join date : 27.05.2012

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyНед Май 27, 2012 7:50 am

harry lloyd.
Създаване на демон Tumblr_m48a6wuttF1r5uprso1_500
Stuck in the verse | Stuck in the words | Stuck in my nerves | Stuck in the wrong | Stuck all along | Stuck in the bars | Stuck in the cars | Stuck in the time | Stuck in this line
|име|they call me...
Уийд и дори не знам защо. Пълното ми истинско име е Гордън Оливър Мъри, но фамилното не е онова с което съм вписан в свидетелството си за раждане. Там присъствам с майчиното ми, Макдоугън, което се е затрило след като са ме осиновили.
Не съм сигурен дали "Гордън" съм получил от майка ми, или от някоя от сестрите в сиропиталището; никога не съм го харесвал особено и прибягвам до ползата му само ако е крайно наложително.


|години|what's my age again...?
29.
Да, знам, не изглеждам на толкова- казват ми го често. Всъщност съм на около половин век, но не знам дали се брои, след като безсмъртието ми е отнето. Рожденият ми ден е лятото, но няма да ви кажа кога точно. Зодията е лъв- и добре, признавам си, уловил съм доста от характерните качества.

|раса|in my blood...
Аз съм демон-хибрид, някаква неуспешна смеска между демон и човешко същество. Не съм сигурен кой точно е баща ми и дали е висш демон или не (единствените ми познания по темата са, че е пълна отрепка) но имаме стандартната история за изчадие харесало си смъртна девойка, бла-бла. Слава богу няма романтика и това ме прави освен копеле на демон- плод на нежелателен съюз. Луиз, майка ми, е починала малко след раждането и единственият спомен, който имам от нея е кашон стари снимки и ненужни лични вещи. Една идея по-добре е от генното наследство оставено от господин Демон.


|дарба|I am famous for...
Мога да местя предмети с мисълта си.
Въпросната телекинеза е доста трудна за призоваване, има доста своенравна натура. Понякога ще е адски слаба а друг път няма да имам никакъв контрол над нея- което може да доведе буквално до подпалване на предметът/предметите попаднали в лоша кармична дупка. Не обичам да използвам силите си пред други индивиди, освен ако не е животозастрашаваща ситуация. Ако съм сам е удобно, спестява едно ненужно разкарване до хладилника, когато си се излегнал удобно с леденостудена бира в ръка.
Въпреки демоничната кръв във вените ми не съм безсмъртен- това май вече го споменах малко по-горе. Мога да се похваля с особена издръжливост нехарактерна за човешките същества, същото важи и за регенеративните ми способности (една идея по-бързи са) но тялото ми е податливо на времето и се състарява с годините. Това ме прави един нискокачествен и неуспешен "проект", но честно да си кажа не знам какво бих правил с едно евентуално безсмъртие на плещите; изглежда като прекалено голям период за запълване. Добре де, не винаги е било така. Имаше време в което владеех телекинезата си перфектно, а и още куп други плашещи сили, но всичко това заедно с безсмъртието ми беше отнето в мига в който ме изхвърлиха от Ада и ме заставиха да живея като смъртен (а и май да умра като такъв).


|външен вид|in the mirror...
>>Гордън е запазил на лицето си чертите на младостта, така че има доста категорично младежко излъчване. Характерно е да го видиш гладко избръснат и с коса внимателно прибрана назад, което му придава ретро излъчване ако е комбинирал с някой по-официален костюм. Овалното му лице се краси от чифт очи в сиво и зелено, които смесват цветовете си по доста хаотичен начин; по една или друга причина не изглеждат съвсем принадлежащи към човешката раса и това може би би го издало на по-опитно око с какво потомство е.
На ръст Уийд е досадно извисен, по последни данни минава метър и осемдесет с най-много сантиметър-два. Не може да се оплаче от излишни мазнини и телосложението му е доста стегнато, макар и изпито. От типа мъже е, които са доста жилави и носят на всякакви климатични и странични условия, макар и външно да не издават подобни качества.
Облича се семпло, винаги стилно. Наистина има странен фетиш към костюмите и гардеробът му е пълен с такива; облича се като мафиот от четиридесетте години почти през една втора от седмицата. През останалото ще го намериш с хавайски шорти и риза, но така не се появява в обществото. Подобен тоалет е запазен за работното място и дългите следобеди, които прекарва затворен в тъмната стаичка с химикалите&всичко останало. Тогава може да се остави и небръснат, което между впрочем му отива доста.
Има продълговат белег ниско на стомахът си, който му е спомен от неуспешно запознанство с един нож по време на обир в собствената му къща. Друго отличаващо го е татуировката на рисунка (вероятно с оригинален художник някой май или инк) мъдреща се на десният му лакът, представлява езически знак за слънце.


|характер|just push the tempo...
>> Уийд не може да се похвали с някакви особено открояващи се пасивни или негативни черти на характера. Обича да си играе на призма- ако си добър с него получаваш същото и обратното. Рядко се вре където не му е работата, умело пази тайни и всякакви такива неща, но не е хванал цаката на истински качественото приятелство. Свикнал е да живее самостоятелно още от както се помни и покрай това му е трудно да се съобразява с всички останали, да се приобщава & така нататък. Не, не е пълен аутсайдер или нещо такова, просто има една незабележима идея дистанция, която си стои скрита дори и за търсачите на силни усещания.
Развил е джентълменска страна към всичко с пола и пленява лесно дами с помощта на чаровна усмивка (а тези наистина добре ги владее) и куп комплименти, понякога дори и целуване на ръка. Към нежният пол винаги е имал особено маниакално влечение, което обяснява защо любовният му живот е толкова объркан и наситен с постоянни драми. Все още не е хванал цаката на моногамията и трупа карма от множество изневери- иронията е, че винаги се чувства невероятно гузно и въпреки всичко не може да осъществи контрол. Най-вероятно е странична реакция от демоничната му кръв.
Ако има страст надвишаваща всичко останали, то това е фотографията. Занимава се с нея професионално от близо седем години и е отдаден изцяло.


|история|on to the story pages...
Вече ви разказах за неблагоприятните условия в които съм се появил на бял свят, нали така? Сиропиталището не беше чак толкова лош период от живота ми, макар и да не помня много от него. Осиновили са ме година по-късно въпросните индивиди на които дължа името Мъри- малко семейство от един Джоузеф Мъри и една Констанс Мъри, адвокати в семейна кантора в Ню Йорк. Те ми осигуриха спокойно детство като от телевизионна реклама, с перфектната двуетажна къща в покрайнините и голяма колекция от всичко необходимо да се чувствам щастлив. Няма за какво да се оплача, бяхме изключително близки до нелепата им кончина преди тридесет години- катастрофа по време на пороен дъжд, до колкото разбрах от полицията са загинали на място. Оставиха ми щедро наследство с което да завърша университет, да се установя в нов град и като цяло да започна самостоятелен живот. От тогава се радвам на абсолютно спокойствие и в умрялата заетост на нещата има някакъв особен чар. Може би няма да е зле да спомена за обирът, който за малко не ми коства живота. Имам го за някакво животопроменящо събитие, макар и промяната да беше само в моят мироглед. Гадният белег на стомахът ми е едно от нещата, които помня от цялата случка- а те не са много. Има го моментът с маскираните фигури и пробождането, помня и че в същото време навън се вихреше някакъв дяволски порой. Тук е моментът да кажа, че като че ли всеки път щом се окажа свидетел на дъждовна стихия с гръмотевици и минимална видимост се случва нещо лошо- което ми е като лично проклятие още от ранно детство. Роден съм в буря, родителите ми починаха в буря, за малко не умрях в буря и Мари...
Не, няма да говоря за Мари. Това е прекалено лично като тема, а и съм го зазидал прекалено дълбоко дори и за да мога сам да се сещам...
Объркахте ли се? Често се случва ако тръгна да говоря за миналото си. Някъде в цялата тази каша трябва да добавите факта, че съм прекарал и известно време в Ада като пълноправен демон. Изхвърлиха ме заради заговор, но общо взето в цялата драма бях предимно натопен от колкото виновен. Не съжалявам , не и много. Смъртните винаги са ме привличали с особен чар...
Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyНед Май 27, 2012 8:10 am

Хубав герой. ^.^ Одобрен си, добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Afrodita Blecs.
Демон
Демон
Afrodita Blecs.


Брой мнения : 1
Join date : 28.06.2012

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyЧет Юни 28, 2012 1:29 pm

Създаване на демон Tumblr_m6bqr8rzhf1ryl337o2_250Създаване на демон Tumblr_m6bqr8rzhf1ryl337o4_250

Име:
Афродита Блекс

Години:
18/312

Дарба:
Предизвикване на огнени пламъци само с поглед.

Създаване на демон Tumblr_lx6wowRSF81r4kfic

Външен вид:
Студенина. Това излъчваха очите на Афродита. Загубили бяха отдавна онзи блясък, който придаваше човещина на момичето. Бяха загубили искрата на живота. Очите, те издаваха всички тайни нали, а Афродита беше момиче с много такива, но за тях по-късно. Вглеждаш се в тях и забелязваш, толкова нюанси на зеленото, сливащи се един в друг. Спускаш се надолу и там виждаш, прекрасни скули, малко и късо носле...и устните и. Плътни и бледо розови, като долната устна, беше малко по-голяма от горната, както при повечето хора. Чертите и бяха така чувствени, така идеални. Тялото и беше съвсем нормално за момиче, изглеждащо на крехките 18 години. Косата на Афродита се стигаше до кръста.Руса и блестяща като слънцето. Имаше малък контраст между мраморно бялата и кожа и светлата и коса.Беше като изваяна скулптура. Тъничък кръст, разкошно закръглен ханш и дълги крака. Стилът и на обличане, говореше за това, колко ексцентрична беше всъщност. Един ден момичето можеше да е с обувки на висок ток, а на другия с кецове. Може би, само и единствено модата и носеше някаква радост. Това ли беше нещото, което я държеше "жива"? Тя отдавна беше умряла, но само вътрешно.

Създаване на демон Tumblr_lx6wgyHsF81r4kfic

Характер:
Характера на Афродита е доста сложен и настроенията 'и се менят на секунди. Повечето я оприличават в образа на безчувствена и опасна мацка с сили, които не се страхува да използва. И са напълно прави. Импулсивна е и не мисли много преди да действа, което я прави много опасна, имайки се на предвид, че е същински демон и знае как да използва силите си перфектно. Голям инат е никога не може да излезеш на глава с нея. Науми ли си нещо това трябва да е и точка по въпроса. Независима е и не приема заповеди от никой.Не я интересуват чуждите мнения и е много трудно да я засегнеш или обидиш по какъвто и да е начин. Но направиш ли го рискуваш самият Дявол да се изправи срещу теб. Тогава става истински пожар и единственото, което може да направиш в този момент е да се молиш на който се молиш там или да се надяваш всичко това да е ужасен кошмар, пренесъл те в Ада, и всеки момент ще се събудиш от него. Защото Афродита е способна да те убие по близо милион съвсем различни и много болезнени начина. А да не говорим за измъчването, в което е най - добрата. Просто не се опитвайте да я ядосате или засегнете по някакъв начин, защото само по някаква случайност успеете просто ще се молите никога да не сте се раждали.Не е добро момиче(изобщо даже!), професионална лъжкиня и невероятна манипулаторка. Обича да контролира, би направила всичко, за да постигне това, което иска и едва ли ще намерите по - голяма актриса от нея.Веднъж предадеш ли я е много трудно да върнеш доверието ѝ обратно и да я накараш да ти вярва отново. Много е отмъстителна и затова никой не смее да си прави шегички с нея още по - малко да говори и работи зад гърба 'и. Тогава с един замах би съсипала живота му.

Създаване на демон Tumblr_lx6hd0Xgki1r9wq76o2_500

История:
Афродита е родена в малко и много красиво градче. Още от малка си пада по белите и дразненето. Родителите ‘и са се опитвали да я променят, но никой не казва на Афродита какво да прави и какво да не прави. Още от малка е научена сама да се грижи за себе си и само за себе си, защото винаги може да стане нещо много лошо и ти да обереш пешкира.Минали години и Афродита развивала недосегаемия си характера си, заминавайки от и връщайки се в градчето. Когато станала на 18 години отново се върнала при родителите си, само че тях вече ги нямало. Всички роднини на Афродита и всички приятели били хладнокръвно убити от вампир. Единствените оцелели били избягали. Тези вампирски неща били нови за Афродита и тя не знаела какво да прави. Започнала да събира всички тела на двора, след което ги запалила. Гледала как най – близките ‘и горят пред нея. И тогава внезапно някой я сграбчил назад, опитвайки се да я удуши. Афродита се опитала да избяга, ритала 'и викала, но изведнъж всичко 'и причерняло. На следващия ден се събудила в стая, която до преди никога не била виждала. Била 'и толкова лошо, че едвам станала от леглото, на което се намирала. Точно щяла да стане от леглото, когато в стаята нахлул същия мъж, който убил семейството 'и. Афродита не знаела какво да прави, поради простата причина, че не знаела какво е все още. Била едва на 18 години, както споменахме често заминавала и родителите 'и така и нямали възможност да 'и кажат каква всъщност е и единствената причина, поради която тя не знае истинската си същност е, защото родителите 'и искали тя да живее и расте в спокойствие преди да разбере за силите си и това, което трябва да прави. Вампирът обаче знаел за Афродита още от първата им среща в двора на къщата 'и. Разказал 'и всичко за това, какво е тя и силите, които притежава. Помогнал 'и, но след няма и месец започнал да я взема за свое притежание. Какво по-добре за един вампир от един демон?.. Афродита му била слуга за повече от 100 години. Правила това, което той иска и не можела да направи нищо по въпроса. Правила това, което той и приятелите му искат. Но един ден на Афродита 'и писнало и, благодарение на един.. нека го наречем приятел, тя успяла да избяга. Искаше 'и се да е успяла да го убие, но не беше и продължаваше да се страхува, че някой ден този вампир щеше да я намери, а тя не беше много убедена, че можеше да го победи, колкото и добре да владееше силите си, защото той беше много по - голям от нея и притежаваше прекалено много сили. Сега е дошла в този град за да се опита да намери сигурно убежище и може би да започне живота си отначало.

Снимка:
Ashley Benson
Създаване на демон Tumblr_lkklswsNi71qdg1yho1_500



Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон EmptyЧет Юни 28, 2012 1:30 pm

Одобрена си, добре дошла.
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на демон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демон   Създаване на демон Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на демон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Вашите герои :: Създаване на герой-
Идете на: