VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
Преди  ден.. !!  EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
Преди  ден.. !!  EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
Преди  ден.. !!  EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
Преди  ден.. !!  EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
Преди  ден.. !!  EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
Преди  ден.. !!  EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
Преди  ден.. !!  EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
Преди  ден.. !!  EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
Преди  ден.. !!  EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Amber Smith
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Томас Блек
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Damon Salvatore
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Danielle ♥
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Линдзи.
Преди  ден.. !!  Vote_lcapПреди  ден.. !!  Voting_barПреди  ден.. !!  Vote_rcap 
Екип

Администратор
Преди  ден.. !!  B49XG

 

 Преди ден.. !!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyВто Фев 14, 2012 5:06 pm

Поредния скучен ден.Вече ми омръзна да обикалям града . И в хижата не ми се ходеше .
Оставаше само един вариант ''ГРОБИЩЕТО'' . Ъъъ поне там никой не ме отблъскваше.
Няма начин тези мъртъвци да станат от гроба..Минавах бавно и леко не не нее ме беше страх . Седнах на едиин от гробовете.Добре ами сега добре че поне можех да слушам музика.За момент съм се отнесла.Изведнъж нещо сякаш прилетя или по скоро бягаше доста бързо.Обърнах се за да се огледам нямаше нищо.Огледах се напред.
И хоп..някой беше зад мен . Видях черни обувки.Опитах се да помръдна, но не можех.
Ъъъ..боже какво стаава по дяволите ..
-Кой си ти .. пусни ме искам да си тръгвам..моля те-казах изплашено.
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСря Фев 22, 2012 7:19 pm

Реших да си направя кратка разходка из града,но както гледах навсякъде беше пълна скука...Тръгнах към края на града там винаги можеше да се намери нещо,с което да се забавляваш независимо по каква причина и с кого.Щом пристигнах в гробището усетих нечие друго приясъствие.Определено съще беше вампир,но не от древните.Не че пък някой представляваше заплаха за мен!Появих се зад момичето и тя започна да говори уплашено.Застанах пред нея.
- Никой не казах че ще те нараня .. защо искаш да те пусна .. успокой се. - казах като я погледнах в очите.
- Или пък мога случайно да те нараня ? .. - попитах по точно себе си като дори аз самия не можех да си отговоря.
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСря Фев 22, 2012 7:53 pm

Отдръпнах се .
-Кой си ти.. -попитах като се обърнах към него и бях доста прилепена до него.
Макар че изпитвах доста голям страх..това си беше първороден как да нямаш страх от такъв ..само за миг може да ми изкара сърцето ..
-Не ме е страх от теб..-казах с голяма усмивка и убеждение че наистина не ме е страх..Макар че ме беше ама...сегаа няма да му доставя удоволствие така де..
-Хмм ..хмм защо си тукк..? И защо реши да ме стреснеш...? -попитах
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyЧет Фев 23, 2012 8:16 am

Момичето определено не си поплюваше какво говори и как говори.Беше доста самоуверено,но не мисля,че това щеше да ми попречи в някакъв случей да направя това което искам.
- Защо съм тук ли ? - засмях се
- Просто на разходка из градското гробище,но пък можеше и да срещна някой като теб .. заблудена душа .. с голямо замочувствие .. - казах след което я погледнах сериозно но не след дълго отново се появи малка усмивка на лицето ми.
Сега беше мой ред да задавам въпроси..Минах зад нея и прокарах ръка по гръбнака й.
- А ти защо си тук ? - казах тихо .. но тя със сигурност беше уловила думите ми.
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyНед Фев 26, 2012 11:14 am

-Ами не съм длъжна да ти казвам..нали знаеш , но пък защо да не ти кажа..просто това е последното място за което се сетих..-отговорих
-Нищо лично ама по-добре да не си толкова близко до мен..-казах и дръпнах ръчичката му от себе си ..
Ъъмм ..малко неловко си е да си чак толкова близичко до някои древен..
Усмихнах се и се облегнах на един гроб..
-Таа..поне докато си тук да се запознаем..-казах и се изправих .Погледнах го в очите .. -Амии аз съм Вики..-добавих .
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyПон Фев 27, 2012 5:01 pm

Ха .. момичето беше доста нахакано ако съдим по начина по който разговаряше.Усмихнах се след като ми махна ръката .. а после я погледнах.Да,се запознам .. щом това искаше ..
- Илайджа .. - казах като се облегнах на един от паметниците,които се намираха и продължавах да я гледам като следя всека нейна реакция.
- Е Вики .. явно нямаш с кого да се забавляваш,че реши да дойдеш тук сама .. и то така както гледам ми изглеждаш доста неопитна в този занаят или се лъжа ? - попитах я като голяма любопитство напираше в мен.
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyПон Фев 27, 2012 5:26 pm

-Оо странно име си имаш -казах и се ухилих.
Обичах да се дразня с всеки , пък и името наистина си беше странно . Ама мъжа беше секси макар че беше на милион години ..
-Ъмм ...Не нее не просто ми е скучно не че нямам с кого да изляза ..апък и това място ми действа ободряващо.. -казах с огромна усмивка.
-Та какво ..неопитна Ъммм- промърморих сърдито .
Абе този много дирекно ми говореше за какъв се мислеше.
-Офф..офф мъжее .. -казах докато се отдалечавах .
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyПон Фев 27, 2012 5:35 pm

Явно на Вики не и харесваше отношениято което и дадох.Е,щом тя така го искаше.Позволих си да вляза в главата на красивото същество пред мен и долових някои нейни мислии се усмихнах.
- Офф мъже? - казах въпросително,а след това се засмях ..
Изправих се от пометника на който бях се облегнал и направих няколко крачки към нея .. но не мислех да я приближавам за да не получа някоя бурна реакция . не че ме бъркаше кой знае колко.
Зачаках отговора на момичето и какво искаше да каже с това "Оф мъже?"
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyПон Фев 27, 2012 5:56 pm

-Илайджа .. нали така беше , симпатичен си ми но не съм длъжна да ти давам обяснения.-казах и го бутнах лекичко на страни .
-А и кой ти дава право да влизаш в съзнанието ми ?!-попитах , леко изкривих глава и сложих ръце на кръста си.
Ааа ама този ..ъмм офф доста лошо постъпи когато влезе в мислите ми . Няма никакво право да го прави ,защо ли го направи... офф трябва да спра да мисля ..трябва..
-Такам Илайджа гледам нямаш намерение да си ходиш поне аз да си тръгвам-казах с ехидна усмивка.. хДД


Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyПон Фев 27, 2012 9:12 pm

Нямам намерения да си вървя?Да,може би беше права.Проследих я след като ме бутна.Е,що искаше да си ходи няма да я спирам.
- Добре Вики .. давай..отиди си. - казах .. тоест по точно я подканвах да си тръгне .. тала или иначе явно с нея нямаше какво да си кажем?
Момичето се обърна и ме погледна.Аз се усмихнах леко.
- Е нямаше ли да си ходиш ? - попитах я .
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyВто Фев 28, 2012 2:20 pm

Усмихнах се и се обърнах към него..
-Ъмм размислих ще остана-казах и се приближих към него ..
-Но ти си свободен да си ходиш , ако искаш де- прошепнах тихичко.
Не исках да си ходи , не знам защо но не исках .
Сигурно просто защото исках да се запозная с още някой.
Отстъпих крачка назад и изчаках реакцията му.
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСря Фев 29, 2012 8:21 pm

Какъв беше смисъла да си ходя след като имах такава приятна компания поне за мен..макар и да изглеждаше,че момичето донякъде се дразни от нещо или от начина ми на говорене.Но това лично мен не ме вълнуваше.Погледнах я като минах през цялото й тяло с очи.
- Е Вики след като реши да останеш ,а пък аз нямам намерение да си ходя .. какво предлагаш да правим сега ..?- попитах я любезнои спокойно без да се дразня с нея поне така си мислех ,а не знаех от нейна страна как ще изглежда.
Докато чаках отговора на момичето се приближих леко към нея и наклоних главана на една страна и отново чачаках да видя какво щеше да ми каже.Усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyЧет Мар 01, 2012 8:12 pm

-Голяма близост ...предпочитам да съм на страна -казах като се отдръпнах леко назад .Чудно ми беше какво беше това внимание към мен , доколкото си спомням последните с които бях се запознала не бяха такива тогава те се дърпаха , а сега аз не знам какво ми ставаше определено ми имаше нещо. Ооо боже аз да не се хвърля на мъж кога се е видяло това..ъмм маи сега..Харесвах Илайджа беше симпатичен . Но просто не можех да си обясня какво ми ставаше .
-Ъмм ..какво да правим ли..? -попитах .
-Ами аз не знам предложи нещо ти оставям се в твои ръце - казах и му намигнах .
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСъб Апр 14, 2012 7:32 pm

Не беше добра идея това да казва че се оставя в моите ръце,защото аз определено обича да играя грубо .. а ако съдех по това тя беше все още млад вампир.На мен пък страшно много ми допадаше близостта ..
- Да не би да имаш страх от мен Вики ? - попитах я като я гледах в очите.
По начина по който ми говореше или се държеше ако имаше такъв определено знаеша как да го прикрие доста добре.Трябваше ли да си задам още един път въпроса защото не съм сигурен дали ме беше чула доста добре.Но това нямаше значение ще минем натакъка.
- Защо аз трябва да продложа Вики .. пък на дамите ! - оточних като и смигнах.
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСъб Апр 14, 2012 8:29 pm

Да ме е страх ..от него...хахааха ...това ме разби тотално..Погледнах го уплашено знаех че ще си помисли , че наистина ме е страх затова нямаше да му правя това удоволствие ..
Усмихнах се ..и след секунда бях зад връта му ..
-Не ме е страх миличък ..дори как можа да си го помислиш -казах тихо ,а след това се отдръпнах.
Засмях се леко..очаквах да направи нещо вместо да стои на едно място и да ме пленява с чара си.
-Ами не ми се стои тук ..доста е скучно ..Имам голям късмет да съм за малко с такъв привлекателен мъж ..поне да си използвам възможността ..-казах и му се усмихнах .
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСъб Апр 14, 2012 8:36 pm

Определено я биваше в комплиментите.Засмех се.
- Добре а ти какво предлагаш да правим Даниел .. какъв начин да намеря и дате забавлявам .. защото за мен няма да представлява никаква трудност това което ще поискаш ! - оточних като продължавах да гледав момичето в очите.
Минах зад нея и започнах с целувки по врата й .. докато чаках да измисли това което искаше да се случи с мен.
- Е какво се върти във прекрасната ти глава Даниел ? - попитах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСъб Апр 14, 2012 8:45 pm

-Чакай ... сприи ..-казах и се обърнах към него ..Беше толкова хубав ,че не можех да му устоя .
Надигнах се леко , усмихнах му се и го целунах .. езиците ни се заиграха ..След около минута се дръпнах и тръгнах да бягам напред ...Преди да тръгна се усмихнах иии..
-Ако искаш да ме имаш ..първо ме хвани...-казах и му намигнах след това тръгнах да бягам
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСъб Апр 14, 2012 8:50 pm

Да я хвана ? Това беше прекалено лесно за мен.Тя се затича и аз след броени секунди я настигнах и застанах пред нея.Наклоних глава на една страна а после и се усмихнах предизвикателно.
- Поне да ми беше казала че ще ти трябва преднина .. Даниел .. - казах тихо но тя определено ме чу.
Нямаше да е честно от моя страна да направя така..затова се отдръпнах и й направих място да мине и да продължи да бяха.
- Имаш .. 30 секунди преднина и ако те хвана си моя Даниел ! - казах спокойно ..
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСъб Апр 14, 2012 8:58 pm

-Супер ..сигурна съм ,че няма да ме хванеш ...по точно няма да ме намериш... -казах и му намигнах ....Пък ако ме намери какво толкова ...хубаво за мен ...определено щеше да е доста хубаво да ме хване ,но пък ако му се оставя ....не не нее... Усмихнах се и тръгнах ...не знаех къде отивам по точно , но някъде където нняма да ме намери..видях една къща ..явно беше празна ...
Спрях се и влязох вътре ...изчаках малко ...беше уютно , тъкмо за такава ситуация .. Дано да ме намери ..пък каквото ще да става ...Чух някои се приближаваше ..Сложих ръка върху масата и зачаках ..
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyСъб Апр 14, 2012 9:32 pm

След като и дадох преднина усетих на къде се беше насочила.Тръгнах след нея.Изненадващо но след като отворих вратата на къщата не очаквах да видя което беше.А после погледа ми падна и на Даниел.Широка самодоволна усмивка се появи на лицето ми.
- Това брои ли се че съм те хванал или не ? - попитах с тих тон докато си приближавах към нея.
Всичко зависеше от нейният отговор който чаках с нетърпение да излезе от устата на момичето пред мен.
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyНед Апр 15, 2012 5:13 am

Усмихнах му се . Бързо застанах пред него и го целунах
-Мисля ,че вече знаеш отговора ми ..-казах и започнах бавно да разкопчавам ризата му копче по копче .Страхотно ,че беше ме намерил ...засмях се тихо.
-Елаа..-казах ,хванах го за ръката и го дръпнах към някаква стая с легло ... хД
-Казах ти ,че ще съм твоя ето оставям се в твоите ръце .... -добавих и се усмихнах доволно .
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyНед Апр 15, 2012 6:20 pm

Засмех се когато каза че вече мога да се получа.Започна да разкопчава рузаката ми а аз да махам блузата й.Захвърлих я на една страна сега определено не ни беше нужна.Побързах да махна и сутиена й.Като през това време целувките ме си разхождаха по устните й а после слизаха по врата на момичето и даже малко по надолу.Надигнах я бавно и я поставих на масата,която беше точно до нас.Ръцете ми минаха бавно по бедрата й.Не след дълго сутиенът и беше захвърлен на страна както и блузата й.Така гледката определено ми харесваше повече!
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyЧет Апр 19, 2012 7:18 pm

-Мммм...- усмихнах се палаво и бързо го бутнах към стената ..Целунах го и лекичко откопчах копчето на панталона му , дръпнах го и след минутка го нямаше . Целунах го отново като захапах долната му устна .Бутнах го към леглото в стаята и легнах върху него . Ризката му я нямаше нито панталоните , бавно започнах спускам ръцете си надолу докато не си намерих това което търся .
-Томас .. -извиках тихо , вдигнах ръцете си от там и ги мушнах зад гърба му , като бързо впих ноктите си и леко започнах да го драскам... целунах го продължително езиците ни се преплетоха , а аз усмихнато и доволно легнах на другата страна на леглото .
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyНед Апр 22, 2012 5:59 pm

Харесваха ми целувките на Даниел.Стана доста горещо тук и тя предпочете да започне от там и да сваляме дрехи.Нямах нищо против.Докато тя махаше моите аз махах неините.Определено си я биваше в целувките с език.Отвърнах и веднага.Тя легна от едната страна на леглото,а аз се озовах над нея.Беше само по сутиен и бельо ,но скоро и то щеше да изчезне .. много скоро.Започнах да се движа навсякъде с целувки по тялото на момичето .. като не пропуснах нито едно място.Едната ми ръка мина бавно по гърбът й като разкопчах суниена й докато другата се разхождаше все още по тялото й.
Върнете се в началото Go down
Danielle ♥
Хибрид
Хибрид
Danielle ♥


Брой мнения : 716
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  EmptyПет Май 04, 2012 9:25 pm

Ръцете му пипаха по-цялото ми тяло.Отпуснах се , затворих очи и след минута ги отворих като го погледнах проницателно..Обвих ръце около врата му и го целунах ,исправих се . Отметнах косата си на една страна и впих тялото си в това на Томас , преминаваха горещи вълни . Страстта в очите му беше толкова голяма .Добре де аз си бях гола нямаше да съм сама ..Бързо изтласках ръцете си към Томас и бавно махнах боксерките му .
-Еее..вече сме квит..-казах и го целунах продължително , като езика ми постоянно се заиграваше с негови я .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди  ден.. !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди ден.. !!    Преди  ден.. !!  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Преди ден.. !!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Преди година / Рим
» Холивуд преди 2 години
» Преди около седмица
» Преди няколко дена..
» Колко % харесваш този преди теб???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Мистик Фолс :: Гробището-
Идете на: