VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
Създаване на ангели EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
Създаване на ангели EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
Създаване на ангели EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
Създаване на ангели EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
Създаване на ангели EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
Създаване на ангели EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
Създаване на ангели EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
Създаване на ангели EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
Създаване на ангели EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Amber Smith
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Томас Блек
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Damon Salvatore
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Danielle ♥
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Линдзи.
Създаване на ангели Vote_lcapСъздаване на ангели Voting_barСъздаване на ангели Vote_rcap 
Екип

Администратор
Създаване на ангели B49XG

 

 Създаване на ангели

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyНед Фев 19, 2012 8:41 am

Тук можете да създадете ангел. (:
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Линдзи.
Модератор
Модератор
Линдзи.


Брой мнения : 390
Join date : 14.04.2012

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyСъб Апр 14, 2012 2:30 pm

Име: Мишел Колинс ( може ли да го променя на Линдзи. )

Години: 19

Дарба: Контролира водата и земята

Външен вид: Мишел име красива руса коса,която се спуска върху раменете `и като водопад.На допир е мека като коприна.Очите `и са тъмно сини като морето.Може да не показва чувствата си,но очити винаги я издават.Погледът и е примамка за всеки,който я погледне.Кожата на Мишел е има леко бял цвят,а на допир е много нежна.Цялото `и тяло е красиво и самата тя е.

Характер: Мишел има като цяло добър характер,но понякога не издържа все да се прави на добричка и злото се показва в нея.Когато е ядосана,разстроена или тъжна,тя не може да се контролира и започва да върши злини и затова е от тези ангели,които не знаят на чия страна са.Въпреки минусите в себе си Мишел винаги помага на приятелите си в беда и никога не би ги предала.Много трудно може да прости на някого,ако я нарани или и направи нещо лошо.

История: Още от малка Мишел знаела,че е различна.Тя живеела на земята при едни обикновени хора.Като малки всички много я харесвали и винаги имало с кой да играе и да прави още куп неща.
Когато била в гимназията тя не била от популярните момичета,но въпреки това всички я познавали.Не след дълго на 18-тия и рожден ден тя имала страхотно парти.По-късно през вечерта,когато всички си отишли,родителите `и и казали,че са я намерили в гората в една красива бяла кошница и я отгледали като свое дете.Мишел много се разстраоила.Събрала си багажа щом те си легнали и без доведените и родители да разберат,тя избягала надалече.
След няколко години скитане Мишел разбира,че е ангел и че може да контролира водата и земятя.Животът `истава много забавен в началото,но после не чак толкова,защото е принудена да бяга от един демон.Преследва я ,защото когато е била в ЛА Мишел го изиграла на покер и му взела доста пари и след като той разбрал какво е направила е тръгнал да я преследва,че чак иска да я убие...

Снимка: Създаване на ангели Lindsayellingson16
(Lindsay Ellingson)
Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyСъб Апр 14, 2012 2:43 pm

Одобрена си, добре дошла. Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Линдзи.
Модератор
Модератор
Линдзи.


Брой мнения : 390
Join date : 14.04.2012

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyСъб Апр 14, 2012 2:47 pm

Мерси Smile

Може ли само да си променя името?
Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyСъб Апр 14, 2012 3:03 pm

Може, на какво да ти го сменя?
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Линдзи.
Модератор
Модератор
Линдзи.


Брой мнения : 390
Join date : 14.04.2012

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyСъб Апр 14, 2012 3:08 pm

Линдзи.
Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyСъб Апр 14, 2012 3:10 pm

Готово.
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Ая.
Ангел
Ангел
Ая.


Брой мнения : 100
Join date : 18.04.2012

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyСря Апр 18, 2012 1:16 pm

Създаване на ангели Tumblr_l8ebk92i5V1qcxc2so1_500
Ariana Grande
Име:
~Ая Монгомъри Скот,но обича да я наричат просто Ая

Години:
~17 / Неизвестни

Раса:
~Ангел

Дарба:
~Взима душите на живите


Външен вид:
~От нея винаги лъха на спокойствие и изящество.Тя е с дълга красива огнено-червеникава коса до кръста.Обикновено е изправяна и не обича да я къди .. Лъчезарната й усмивка разкрива прави и бели зъби.Устните й са нежни,сякаш те приканват да ги целунеш.Честно са извити в лека усмивка,но в повечето случай тя е иронична.Има кафяви очи в които човек може да потъне.Също така притежава дълги стройни крака.Походката й е грациозна и плавна.Почти винаги е на високи обувки.Истински магнит за мъжете.Тялото й е изваяно добре.В много женски сърца поражда завист.Харесва естествената красота и за това не използва силен грим,защото и без него е повече от красива.С няколко думи може да се опише като ангел,но само въшно.

Характер:
~За Ая може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Въпреки,че мъже не й липсват.Може да има всеки,който поиска.
Запомня тези,които са й направили лошо и им го връща.Умее да прощава,но ако веднъж ви намрази ,значи няма връщане назад.Упорита е и постига поставените си цели.Понякога е непоносима с манията си да има всичко точно сега,на момента,но друг път може да не бърза и да прави всичко бавно и да е изпипано.В това отношение е непостоянна.Упорита е и почти никога няма първа да се откаже от нещо,ако смята,че тя е правата,но умее да признава грешките си и да се извинява,ако е накърнила достойнството на някой,без да има основателна или вярна причина,което се случва рядко,защото е много умна и знае как да извлече максималното от всеки момент.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.

История:
~Историята й е много тъжна,но само в началото.Тя никога не говори за миналото си,защото макар,че докато е била човек е била истински щастлива,мисълта,че може да остарее я влудява.а сега когато е ангел просто се чувства много странно ..
Но нека да започнем отначало.Ая е родена преди много години,дори не иска да си спомня преди колко,в бедно семейство.Има по-малка сестра на име Изабела.Макар,че родителите й не са били богати отглеждат децата си и ги възпитават добре.Когато Тя е на 15,а Из на 13 , Ая разбира истинският факт за себе си , коя всъщност е тя - ангел , а не човек. След известно криете тя не издържа и просто казва на семейството си каква всъщност е тя .. След като те й разказват сякъш нейният свят се проваля .. от онзи ден тя мрази факта , че просто не е човек ..

Върнете се в началото Go down
Scarlette.
Администратор
Администратор
Scarlette.


Брой мнения : 1140
Join date : 18.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyСря Апр 18, 2012 1:18 pm

Одобрена си, добре дошла. Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diariesrpg.bulgarianforum.net
Bellamy~




Брой мнения : 1
Join date : 30.07.2012

Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели EmptyПон Юли 30, 2012 6:08 am

// Създаване на ангели Tumblr_m7mpgun6sH1r68ql4o1_500 \\

Име:Matthew James Bellamy // Матю Джеймс Белами

Години: 31-32. Вече не помня.| откакто Господ ни е създал. Аз съм част от неговата "Армия"

Дарба: Да вметна, че съм ангел на Смъртта (Архангел Михаил/Майкъл) Освен това мога да чета мисли и притежавам способността да разговарям с животни. Добавка към сексапила.

Външен вид: Като за начало. Основното.

Oчите ми са с цвета на орех, но могат да бъдат и по-тъмни. Не съм много висок, но не съм и нисък.Така, че ръста ми е среден. Косата ми. Ах, косата ми. Боядисвам си я в абсолютно всички цветове, които ми дойдат на ума. И понеже съм "Англичанин" по паспорт веднъж си я боядисах като знамето на държавата. Имам добра (доколкото мога) външна физическа форма. Ям по много и от всичко и се кефя, че не се трупа по тялото ми. Външния вид е важен за мен, затова обличам и обувам каквото сметна за най-добре. Често се заяждат заради стила ми, но на мен не ми пука изобщо, както ще разберете по-нататък.

Характер: О, за характера ми мога да говоря много. Но най-напред: труден съм за разбиране. Ту харесвам нещо, а в последния миг се отмятам и предпочитам съвсем различното.
Мразя лицемери, двуличници и използвачи. Това ми е от личен опит. Имам огромно чувство за хумор.
Голямо лигаве съм. Често се чувствам като на 12. А това е лошо, защото има специализирани места за хора като мен, но както и да е.
Имам Клаустрофобия (страх от тесни тъмни затворени места), а също и Лепидоптерофобия (ужасявам се от пеперуди. Бих искал Господ да премахне тези гадинки от Света, ама не.) Харесва ми да съм различен от другите.
Предпочитам да действам сам в някоя мисия, отколкото с други, защото все ще се изнамери идиот, който да ти провали ходовете.
Музиката е моята любов. Чрез нея намирам хармония в Живота. Чувствам се по-свободен когато слушам музика.
Живея за хората. Не съм лош, но не съм и много добър. Сприятелявам се с хора, които мисля, че са нормални и не притежават гореспоменатите.


История: Роден съм, когато Господ ме е създал, както вече разбрахте. Изобщо не помня как, но не ме интересува. Важното е, че все още дишам и се движа.
Миналото ми е сложно, понеже ме дариха с това тяло наскоро (преди 248 години) и скоро трябва да го сменя, но изобщо не искам. А ми остават още 2 години, преди някой да разбере, че не се променям физически. Тогава ще се освободя и Бог ще ми даде ново тяло. Но съжалявам сегашното, защото съм претърпявал ужасни травми и човекът в мен едва се бори за живот и моята помощ след това може да дойде доста късно.
От описанието ми разбирате, че съм "Англичанин". Имитирам акценти всякакви. Това го научих от времето, когато влязох в затвора и бях напълно невинен. (Искате доказателство за невинността ми? Ето ви една подсказка - Бог умъртвява тези, които не спазват 10те Божии заповеди, а аз съм ангел, така че, доказателството е налице.) Но не искам да говоря за времето в затвора (3 месеца). Не съм използвал хитрост, за да изляза. Исках истината да си проличи. А и осъзнах какво е да живееш в мизерия и да се къпеш веднъж на седмица.
Истинското ми име е Майкъл. Архангел Майкъл. В някои култури - Архангел Михаил. Умъртвявам хората, които Бог ми е заръчал. Ние ангелите сме нещо като кученца за Господ, понеже той ни възлага мисии, а нашата цел е да ги изпълняваме.
Откакто съм се родил съм прекарвал живота си по хотели и по работа. Освен Моята си работа, работех още като Бодигард, Сервитьор и, о, да, любимото ми. Бях музикант. Свиря на китара и пиано. Изкарвам си хляба от това. В периода между 1955-2005 беше модерно да ходиш на събирания. Аз свирех като пианист навсякъде - по сватби, раждания, кръщенета, други глупости, а също и на балове. Веднъж свирех на Британската Кралица. Голяма чест за мен.
И ето ме сега тук, в това забутано от света градче Мистик Фолс, търсейки справедливост и добър живот.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ангели   Създаване на ангели Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на ангели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на човек
» Създаване на вампир
» Създаване на върколак
» Създаване на хибрид
» Създаване на вещица/вещер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Вашите герои :: Създаване на герой-
Идете на: