VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
3 месеца по късно EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
3 месеца по късно EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
3 месеца по късно EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
3 месеца по късно EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
3 месеца по късно EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
3 месеца по късно EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
3 месеца по късно EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
3 месеца по късно EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
3 месеца по късно EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Amber Smith
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Томас Блек
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Damon Salvatore
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Стефан Салваторе
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Danielle ♥
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Линдзи.
3 месеца по късно Vote_lcap3 месеца по късно Voting_bar3 месеца по късно Vote_rcap 
Екип

Администратор
3 месеца по късно B49XG

 

 3 месеца по късно

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Брой мнения : 778
Join date : 19.01.2012

3 месеца по късно Empty
ПисанеЗаглавие: 3 месеца по късно   3 месеца по късно EmptyЧет Мар 01, 2012 9:19 pm

Дните ми минаваха толкова скучно,имах чувството,че щях да умра от скука.Нищо интересно не се случваше,вярно ... беше студено и нямаше кой знае какво за правене,но все пак.Трябваше да се разходя някъде да ,видя малко хора не бях излизал доста време искаше ми се да видя Ема отново ,колкото и да не се вярваше на хората около мен ,аз исках да я видя ,беше различна сладка и найстина я харесвах . Вървях в парка , и седнах на една пейка загледал се във езерото ,вече зимата минаваше и нямаше сняг наоколо все още беше студено ,но това не ми пречеше да излена малко на вън и да подишам чист въздух..Беше хубава гледна и определено ми харесваше ,сега липсваше само едно момиче ,което да седи до мен и просто да говорим и да гледаме приятната гледка ,говорейки си за нещо хубаво...
Върнете се в началото Go down
Emma Mikaelson
Човек
Човек
Emma Mikaelson


Брой мнения : 223
Join date : 16.02.2012
Местожителство : Mystic Falls

3 месеца по късно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3 месеца по късно   3 месеца по късно EmptyЧет Мар 01, 2012 9:30 pm

Беше първата ми Зима в Мистик Фолс.Беше толкова красиво.Облякох се добре и излязох навън да се порадвам на снега.Никога досега не бях виждала сняг.Само по телевизията.Вървях и вървях докато не стигнах до парка.Гледката беше страхотна.Докато се разхождах видях някакво момче да седи само на пейка.Вгледах се по-добре и познах Стефан.Усмихнах се и закрачих към него.
-Хей !-засмях се и отидох да го прегърна.Радвах се да го видя.Наистина.Той беше първият човек с който се бях запознала,когато пристигнах.
-Откога не сме се виждали.Цяла вечност.-усмихнах се.Седнах на пейката и се загледах в падащия сняг.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Брой мнения : 778
Join date : 19.01.2012

3 месеца по късно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3 месеца по късно   3 месеца по късно EmptyЧет Мар 01, 2012 10:23 pm

И ето ,че случайноста се случваше на добрите хора. Усмихнах и се когато седна до мене.
- Не е много цяла само три месеца са сладур - казах и аз и я погледнах ,найстина беше сладка и красива и ме караше да се усмихвам
- Ми на какво ти изглежда . Седя гледам и се опитвам да не мисля за абсолютно нищо - усмихнах и се отново и я погледнах
- Ами ти ?
Върнете се в началото Go down
Emma Mikaelson
Човек
Човек
Emma Mikaelson


Брой мнения : 223
Join date : 16.02.2012
Местожителство : Mystic Falls

3 месеца по късно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3 месеца по късно   3 месеца по късно EmptyЧет Мар 01, 2012 10:32 pm

-Ми радвам се на времето.-и наистина беше така.Беше тихо и спокойно.Бяхме само аз и той.Бяха минали 3 месеца.Доста дълго време.Миналия път когато се запознахме за първи път се тъпчех пред него с пица в нас и се опитвах да не мисля за вампири и други същества.За тези месеци бях мислила за това само няколко пъти.Дори не обръщах внимание че се разхождам из град пълен с вампири.
-Как си?Нещо ново?-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Брой мнения : 778
Join date : 19.01.2012

3 месеца по късно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3 месеца по късно   3 месеца по късно EmptyЧет Мар 01, 2012 11:03 pm

- Как ти се отразяват нещата с вампирите ? - попитах я аз и се усмихнах леко , а след това подместих погледа си върху нея .. Сигорно вече беше свинкала ,но исках да я попитам
- Аз лично , не разбирам как толкова добре приемаш нещата ? Иначе при мен няма нищо ново ,всичко си е както беше преди три месеца - казах и аз и се усмихнах , а след това върнах погледа си на гледката пред нас
Върнете се в началото Go down
Emma Mikaelson
Човек
Човек
Emma Mikaelson


Брой мнения : 223
Join date : 16.02.2012
Местожителство : Mystic Falls

3 месеца по късно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3 месеца по късно   3 месеца по късно EmptyЧет Мар 01, 2012 11:16 pm

-Добре..Почти не съм мислила за това.-казах и извадих от чантата си един "Сникърс"Отворих го и хапнах го от него.Бях като пристрастена към шоколада.
Кръстосах крака и отхапах отново.Беше си студено навън,но на мен това не ми пречеше.
-Ми все някога трябва да се приемат,а аз реших че ще е по-добре да ги приема не
щата по-бързо.-Понякога си имаше и своите лоши моменти да знаеш нещо подобно.Нямаше как да избегна мисълта че можех да стана вечеря за някой изгладнял вампир.Е,поне щях да умра по интересен начин.Звучи си доста ненормално,но е така.Всеки човек в този град го грозеше нещо подобно.Затова бях внимателна къде ходя и с кой се събирам в компания.Даже Стефан беше първият ми социален контакт може би от седмица насам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3 месеца по късно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3 месеца по късно   3 месеца по късно Empty

Върнете се в началото Go down
 
3 месеца по късно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Чикаго след 5 месеца
» Честити 2 месеца на форума!
» Маями, пред няколко месеца
» Имението на Локууд, преди 2 месеца, Съвета на Основателите.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Извън Мистик Фолс :: In the future...-
Идете на: