VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
Тъмната част от езерото EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
Тъмната част от езерото EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
Тъмната част от езерото EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
Тъмната част от езерото EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
Тъмната част от езерото EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
Тъмната част от езерото EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
Тъмната част от езерото EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
Тъмната част от езерото EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
Тъмната част от езерото EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Amber Smith
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Томас Блек
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Damon Salvatore
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Danielle ♥
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Линдзи.
Тъмната част от езерото Vote_lcapТъмната част от езерото Voting_barТъмната част от езерото Vote_rcap 
Екип

Администратор
Тъмната част от езерото B49XG

 

 Тъмната част от езерото

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Брой мнения : 778
Join date : 19.01.2012

Тъмната част от езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмната част от езерото   Тъмната част от езерото EmptyЧет Яну 19, 2012 11:16 pm

Тъмната част от езерото 2008-11-nov-014

Това
бе най - тъмната част от езерото. Разбира се не беше напълно затъмнена,
но обстановката бе доста мистична и потайна. Винаги лъхаше на
тайнственост и загадъчност.
Върнете се в началото Go down
Алия Блек.
Демон
Демон
Алия Блек.


Брой мнения : 32
Join date : 24.01.2012

Тъмната част от езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от езерото   Тъмната част от езерото EmptyНед Яну 29, 2012 1:20 pm

Живота на младата госпожица Балкойн бе заприличал на смесица от комедия и драма. Бяха и се случили толкова много неща.. първаначабно бе избягала от домът си заради убийството на онова невинно момиче,когато се бе превърнала в животно,а сега и това. Вече бе демон. Облече си една черно бяла рокля,високи токчета,обичайният аксесоар,а именно малката чантичка започна да се лута из улиците на големят град,опитвайки се да събесе мислете си. Какво ли правеше Джейк,дали трябваше да му каже че се е върнала? Дали щеше да го види,или бе по-добре да го забрави? Мислите й сърцето й бяха в такова противоречие,че всеки един нормален човек би полудял.
Неусетно се бе озовала в гората,бавно започна да си припомня малката пътечка,водеща до едно място което тя страшно много обичаше. Не бе оставила бележка на Елена че излиза,просот отново бе забравила.. доста ги бе постреснала с това свое бягане,но ето че сега отново бе тук. Започна да бърка трескаво из чантичката си,търсейки цигари,а когато ги намери веднага си запали една,сядайки на тревата близо до езерото. Усети присъствие около себе си и веднага обърна глава настрани,след което замръзна. Една част от нея исакше да се усмихне,да се зарадва,а друга просто да избяга,преструвайки се че това не се е случвало.
- Джейк..? - промълви тя с нежен,кадифен тон. Очите й се смееха,щом го гледаха.
- Каква изненада.. да те видя тук. - подхвърлила след това,опитвайки се да звучи колкото се може по-незаинтересовано от присъствието му.
Върнете се в началото Go down
Jake Benson
Зооморф
Зооморф
Jake Benson


Брой мнения : 70
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от езерото   Тъмната част от езерото EmptyПон Яну 30, 2012 7:16 pm

Още един пореден ден ме задушаваше със скуката си. Нямаше какво да правя, освен да се разхождам натам-насам.
Сетих се за Сю и когато това стана, внезапно дарбата ми се активира. Веднага и прочетох мислите, а това беше знак че е наблизо. Веднага се оправих и се запътих към езерото. Първоначално се поколебах, но с нея определено бяхме свързани някак, щом можех да я усещам от разстояние. Тъмната част на мястото беше наистина такава, но не ми попречи особено да я намеря. Докато пристъпвах бавно зад нея се чудех дали е разумно това което правех. Напоследък и минаваха доста неща през главата и не и беше хич лесно, но аз наивния, естествено реших, че може би ще съм и морална подкрепа, за това събрах смелост и отидох при нея.
Без да казвам нищо в началото се настаних до нея и се опитах да я целуна по бузата, но така и не го направих. Отдръпнах се и се усмихнах, не исках да я притискам, знаех че го поема навътре и колко обича свободата си и това определено бе основателна причина да не сме заедно.
-Сю, радвам се да те видя...- казах несигурно и продължих плавно.
-Как я караш?-попитах я съвсем приятелски, знаех че не и е особено добре, но все пак можеше да има нещо което не знаех, надявах се.
Върнете се в началото Go down
Алия Блек.
Демон
Демон
Алия Блек.


Брой мнения : 32
Join date : 24.01.2012

Тъмната част от езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от езерото   Тъмната част от езерото EmptyПон Яну 30, 2012 9:09 pm

Усетих желанието му да целуне бузата ми и честно казано нямаше да се помръдна.. нямаше смисъл. Знаех че бе свикнал да го прави. Избягвах погледа му,прекалено много ми напомняаше на не толкова хубавото ми и не толкова далечното ми минало. Започваше да се стъмва,слава богу че помнеше пътя към вкъщи.. някой неща й се губеха,може би заради резките промени. Как ли я карах.. Трудно.
- Бива.. - казах ясно и просто,а след това се засмях за кратко. Прегърнах коленете си към себе си и го погледнах.
- Ами ти? Не сме се виджали от доста време.. какво ново покрай теб? - да се държа приятелски точно с него.. май трябваше да свиквам. В главата ми все едно се въртеше една и съща лента на ужасите.. кървавото тяло,кървавите дрехи по мен,а след това и онзи демон,които ме превърна. Да се надяваме че вечността щеше да е много по-забавна от това.
- Мижду другото,съжалявам че не ти казах че заминавам,просто се наложи. Не казах дори на Елена и Джеръми.. - не се опитвах да се извиня,ни най-малко щеше да е най-добре да си мисли че съм го изоставила защото прекалено много обичам свободата си.
Върнете се в началото Go down
Jake Benson
Зооморф
Зооморф
Jake Benson


Брой мнения : 70
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от езерото   Тъмната част от езерото EmptyПон Яну 30, 2012 9:21 pm

Усмихнах и се след неосъзнатия сърказъм и я доизслушах внимателно.
-Ох, скука и нищо повече, ще полудея вече.- оплаках и се основателно и си позволих нахално да проникна в мислите и. Всичко ставаше внезапно и определено беше доста объркано.
-Отностно заминаването, няма проблем, напълно те разбирам и аз щях да се махам... -послъгах и аз, намествайки се някак си по-удобно и по-близо до нея.
Не знаех как да я питам, за това което видях. Дали щях да я нараня? Не исках, нямаше как...но изгарях от любопитство.
-Има ли нещо, което ми спестяваш?-попитах тихичко, гледайки към мрачното езеро.
Всичко се случваше толкова бързо и дори необмислено, ако това продължеше, можеше да се развие в грешна посока и да стане нещо лошо, може би.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмната част от езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от езерото   Тъмната част от езерото Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъмната част от езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Запустялата част на езерото
» Къщата до езерото,на 60 км от Мистик Фолс
»  Тайната част на гората
» Моста в хубавата част от гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Мистик Фолс :: Водопад-
Идете на: