VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
Смяна на партньорите?? EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
Смяна на партньорите?? EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
Смяна на партньорите?? EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
Смяна на партньорите?? EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
Смяна на партньорите?? EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
Смяна на партньорите?? EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
Смяна на партньорите?? EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
Смяна на партньорите?? EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
Смяна на партньорите?? EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Amber Smith
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Томас Блек
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Damon Salvatore
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Danielle ♥
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Линдзи.
Смяна на партньорите?? Vote_lcapСмяна на партньорите?? Voting_barСмяна на партньорите?? Vote_rcap 
Екип

Администратор
Смяна на партньорите?? B49XG

 

 Смяна на партньорите??

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Клюкарката

Клюкарката


Брой мнения : 11
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 2:43 pm

Здравейте крокодилчета!

Липсвах ли ви тези няколко дена,едва ли ... Днес ще отделя единствено и само вниманието си върху четерима мой любимци/да това прозвуча,като че ли са ми домашни любимци/

Нека видим направо съм потресена .
От кога К. и С. са заедно ,за Д. и Е. разбрахме ,но боже не мога да повярвам..В момента разбрах ,че С. преспа с К. , сега на всичкото отгоре с най- голямата си наглост са се появили и на партито на Е. , е скъпа ми Е. какво ще направиш? Ще поговориш ли със С. след като любимия ти Д. ти каза ,че няма нищо против. Хей Д. успокой малко топката брат ти в момента нищо не ти е направил ,дори и скандал защо ще го изхвърляш горкия,виж колко добре си се държи,мирен и кротък в обятията на К.... А като сме на К. скъпа моя ти реши ли най - накрая кой желаеш Д. или С. ,ще можеш ли да си само с единя? Или отново ще разбиеш сърцето на горкия С.?Много ми е интересно дали маниполаторчето ни ще е способна да обича само единя, и дали ще може да върне старата и добра душа на С. или той ще си остане Изкромвача? Ще те наблюдавам мила.
А и имам още един въпрос към С. ти сигорен ли си ,че не обичаш вече Е. или може би се самозалъгваш?


Х.О.Х.О
Знаете ,че ме обичате
Клюкарката
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Брой мнения : 778
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:00 pm

йес бе крокодилчета вика Смяна на партньорите?? 3112022095 Смяна на партньорите?? 1805953252 Смяна на партньорите?? 277638789 Смяна на партньорите?? 277638789 Смяна на партньорите?? 277638789 Смяна на партньорите?? 277638789 Смяна на партньорите?? 277638789 Смяна на партньорите?? 277638789

Убиваш ме малко по малко Смяна на партньорите?? 277638789
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт.
Модератор
Модератор
Елена Гилбърт.


Брой мнения : 1068
Join date : 19.01.2012
Местожителство : in Wonderland <33

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:09 pm

сега на всичкото отгоре с най- голямата си наглост са се появили и на партито на Е. , е скъпа ми Е. какво ще направиш?

Аммм само ще обезглавя скъпия ти С.
Смяна на партньорите?? 3137150671 Смяна на партньорите?? 364988687
Върнете се в началото Go down
Amber Smith
Вампир
Вампир



Брой мнения : 1067
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:10 pm

Клюкарче мразя те :x Laughing Laughing Laughing

Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Брой мнения : 778
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:16 pm

Лелле Еленке мерсии ;(;( беее ;( ;( ти защо я мразиш :?
Върнете се в началото Go down
Amber Smith
Вампир
Вампир



Брой мнения : 1067
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:20 pm

Клюкарката написа:

А и имам още един въпрос към С. ти сигорен ли си ,че не обичаш вече Е. или може би се самозалъгваш?


Иска да ме накара да ревнувам :x :lol:
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Брой мнения : 778
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:27 pm

няма няма аз не я обичам пък ;(
Върнете се в началото Go down
Amber Smith
Вампир
Вампир



Брой мнения : 1067
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:32 pm

Не ти вярвам :lol:
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Брой мнения : 778
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:33 pm

пак ли започваш ,ще кажа на сестра ми да влезне и аз ще спра да влизам обещавам ти хД А тя обича елена и мрази кат хД


Последната промяна е направена от Стефан Салваторе на Нед Фев 05, 2012 3:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Вампир
Вампир
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 186
Join date : 28.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:33 pm

Малко скучно. Когато видях,че има нова клюка,се надявах да е нещо по - интересно и по - различно от обичайното К.Д.Е.С. дано в следващият пост да има нещо по - различно
Върнете се в началото Go down
Amber Smith
Вампир
Вампир



Брой мнения : 1067
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:35 pm

Стефан Салваторе написа:
пак ли започваш ,ще кажа на сестра ми да влезне и аз ще спра да влизам обещавам ти хД А тя обича елена и мрази кат хД

Нееееееее :( :( :( не, не, не, не и пак НЕ :lol: :lol: спирам, спирам вече дори да спиш с Елена няма да ревнувам Laughing
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт.
Модератор
Модератор
Елена Гилбърт.


Брой мнения : 1068
Join date : 19.01.2012
Местожителство : in Wonderland <33

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:47 pm

Дийн Уинчестър написа:
Малко скучно. Когато видях,че има нова клюка,се надявах да е нещо по - интересно и по - различно от обичайното К.Д.Е.С. дано в следващият пост да има нещо по - различно

+1. Писва постоянно да се пише за едно и също ХДДД
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Вампир
Вампир
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 186
Join date : 28.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:50 pm

Ми какво да кажа...Дневниците ми стигат...вие си играете супер добре играта,но Клюкарката трябва да пише за нещо друго,има къде - къде повече неща,така ще си направи и постовете по - дълги и интересни,пък и ако започне да пуска по някоя друга ЛЪЖА,а не само да прави обзор на това,което е станало.
Върнете се в началото Go down
Клюкарката

Клюкарката


Брой мнения : 11
Join date : 19.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:55 pm

Скъпи ми Дийнчо,като съм писала сега за тях не значи ,че няма да напиша за вас или за който и да било по късно Yeah.
А колкото до лъжите хъм ,не мисля че някога съм пускала лъжа аз само клюкаря , а не лъжа... за лъжите се обърни към колежката ми "-А"


Х.О.Х.О
Знаете ,че ме обичате
Клюкарката

Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Вампир
Вампир
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 186
Join date : 28.01.2012

Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? EmptyНед Фев 05, 2012 3:58 pm

Както и да е..все ми е тая
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Смяна на партньорите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на партньорите??   Смяна на партньорите?? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Смяна на партньорите??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Партньорите ви за Свети Валентин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Our unusual visitors... :: Gossip Girl-
Идете на: