VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
 Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
 Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
 Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
 Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
 Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
 Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
 Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
 Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
 Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Amber Smith
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Томас Блек
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Damon Salvatore
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Стефан Салваторе
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Danielle ♥
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Линдзи.
 Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_lcap Клуб "Dirty Dreams"	 Voting_bar Клуб "Dirty Dreams"	 Vote_rcap 
Екип

Администратор
 Клуб "Dirty Dreams"	 B49XG

 

  Клуб "Dirty Dreams"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Amber Smith
Вампир
Вампир



Брой мнения : 1067
Join date : 19.01.2012

 Клуб "Dirty Dreams"	 Empty
ПисанеЗаглавие: Клуб "Dirty Dreams"     Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyЧет Яну 19, 2012 4:20 pm

 Клуб "Dirty Dreams"	 1z3xqpu
Върнете се в началото Go down
Emma Mikaelson
Човек
Човек
Emma Mikaelson


Брой мнения : 223
Join date : 16.02.2012
Местожителство : Mystic Falls

 Клуб "Dirty Dreams"	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"     Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyНед Май 27, 2012 5:25 pm

Беше време да променя скучният си и еднообразен живот като започна да се забавлявам.Поне малко.Не се бях виждала със Стефан от седмици.Дори вече бях започнала да забрявам койе и какво е.Избягвах да излизам много вечер заради вампирите,но все някога трябвашеда ми се наложи да се изправя срещу страха си.
И мислех че вече е време да го направя.Влязох в банята и си взех един ободряващ душ,а след това си избрах тоялет с който щях да накарам момчетата да ме заглеждат.Отдавна не бях мислила за момчета.Явно и затова беше време.Когато гримирането и цялата суета приключи излязох от апартамента и тръгнах към някой клуб.Вървях по улицата и се оглеждах.Беше тъмно и тихо, а аз очаквах да идва шум някоя дискотека или клуб.Изведнъж забелязах някакъв клуб.Не ме интересуваше какъв беше.Влязох вътре и се насочих направо към бар.Имаше доста хора и това ми хареса.Можех да си избирам.И това беше хубаво.
Върнете се в началото Go down
Rebecca
Вампир
Вампир
Rebecca


Брой мнения : 354
Join date : 21.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

 Клуб "Dirty Dreams"	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"     Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyНед Май 27, 2012 5:52 pm

Вече се смрачаваше и уличките на Мистик Фолс запустяваха. Хората се прибираха обратно в домовете си и се захващаха с обикновените си задължения. Уличните лампи малко по малко светнаха и огряха вече тъмните улици. Скоро не се чуваше нищо освен от нощните барове и дискотеки, които не бяха много, но така всички тийнейджъри идваха тук и ставаше адски гъчкано.
Реших, че е време да изляза и да се забавлявам. Да пийна и да сваля някое момче. А един клуб беше идеалното място за това. Облякох си тесни дънки, едно доста секси и изрязано потниче, сложих си високите токчета и излязох. Реших да повъвря вместо да използвам колата си, тъй като вечерите бяха единствената възможност да се насладя на спокойствие и тишина.
Вървях няколко минути, а звукът от токчетата ми беше единственият шум наоколо. Стигнах някакъв клуб на име "Dirty Dreams". Мм името ми звучеше обещаващо и интересно. Беше пълен и отвътре се чуваше музиката и се носеше мирис на цигари. Влязох вътре и реших първо да пийна нещо. Отидох на бара и си поръчах водка. Забелязах, че до мен седи някакво момиче, което направи лека свалка на бармана. Засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
http://vampdiaries-rpg.bulgarianforum.net
Emma Mikaelson
Човек
Човек
Emma Mikaelson


Брой мнения : 223
Join date : 16.02.2012
Местожителство : Mystic Falls

 Клуб "Dirty Dreams"	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"     Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyНед Май 27, 2012 6:16 pm

Барманът беше секси и реших да се опитам да го сваля се петото питие.Изпих няколко шота и погледнах момчето в очите намигвайки му.Това се чух лек смях до мен.Обърнах се и видях момичето което се беше изкикотило.Усмихнах се и отговорих:
-Явно не е било много добре?
Засмях се и си поръчах едно уиски.Отдавна не бях излизала така.Липсваха ми новите започзнанства и непрестанни свалки с непознати,сладки момчета.Огледах се наоколо,а хората се забавляваха и танцуваха.Едно момиче мина покрай мен и ме блъсна леко опитвайки се а премине през огромната тълпа която ни беше наобиколила.Погледнах към изхода до колкото можах.Хората не спираха да влизат.Всеки път лица,които не бях срещала никога през живота си.Разтърсих леко глава да се оттърся от глупавите си мисли и се обърнах отново към момичето представяйки се.
-Аз съм Ема.Приятно ми е.
Усмихнах се и подадох ръка да се здрависаме.
Върнете се в началото Go down
Rebecca
Вампир
Вампир
Rebecca


Брой мнения : 354
Join date : 21.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

 Клуб "Dirty Dreams"	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"     Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyПон Май 28, 2012 2:43 pm

Момичето ми се представи. Казваше се Ема. Огледах я отгоре до долу. Беше русокоса, не ми беше ясно дали е истинска или е просто една блондинка. Щеше да си проличи. Погледнах я и се засмях при въпроса 'и дали се е справила добре.
- Беше твърде ненатрапчива и почти незабелязана. Аз не си падам по такива. Но не се безпокой, виждала съм и по-лоши случаи.
Отвърнах и тя се засмя леко. Барманчето най-сетне ми донесе питието. Поех чашата и отпих една голяма глътка. След това още една и още една.. пресуших го за нула време. Видях, че Ема не пие алкохол ами някаква газирана вода или поне така ми се стори. Трябваше да се отпусне, ако искаше да свали някое момче, затова извиках бармана.
- Още две водки.
Поръчах, а Ема ме изгледа учудено. Май си мислеше, че са само за мен.
- Пила съм 'и повече, но в този случай едната е за теб.
Казах 'и и се усмихнах дяволито. Тя не се противопостави. Барманът донесе питиетата ни и аз 'и подадох едното.
- На екс!
Заповядах и започнахме да се наливаме с водката.
Върнете се в началото Go down
http://vampdiaries-rpg.bulgarianforum.net
Emma Mikaelson
Човек
Човек
Emma Mikaelson


Брой мнения : 223
Join date : 16.02.2012
Местожителство : Mystic Falls

 Клуб "Dirty Dreams"	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"     Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyПон Май 28, 2012 7:43 pm

Беше права.Бях изгубила трейнинг.Стоенето в къщи и прекалено многото работа си казваше думата.Тя поръча две водки,а аз я погледнах очудено.Явно щеше сама да ги изпие докато не каза че едната е за мен.Усмихнах се в знак на съгласие.бармана ни подаде питиетата.Взех чашата и я вдигнах леко казвайки.
-Наздраве!
Усмихнах се леко и изпих водката на екс.Усетих лекото изгарящо чувство в мен.Не можех да отрека че ми хареса.Даже много.Погледнах бармана и казах:
-Още две!
Ако щях да пия.Щях да го направя като хората.Чудех се кога ли ще се видя отново със Стефан.Имах чувството че изпитваше нещо към мен,но внезапно сшря да ме търси.
Питах се дали да не го потърся аз,но ме беше страх.най-вероятно щеше да ме отреже.Аз бях просто една смъртна.
-Е,какво те води насам?
Попитах момиче опитвайки се да разсея мислите си за Стефан.
Върнете се в началото Go down
Rebecca
Вампир
Вампир
Rebecca


Брой мнения : 354
Join date : 21.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

 Клуб "Dirty Dreams"	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"     Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyВто Май 29, 2012 1:02 pm

Ема изпи с удоволствие и наслада водката. Личеше се, че и се хареса. Подсмихна се и поръча на бармана още две. Може би тя нямаше да е толкова скучна и отегчителна като един нормален човек. Може би щяхме да се забавляваме. По едно време усетих, че нещо е потънала в мисли и размишления. Мне когато някой искаше да копунясва и да се забавлява, то мисленето и разсъждаването трябваше да се премахнат от плановете му и дори изобщо да не му минават през главата. След това тя ме попита какво ме е водило насам. Явно е забелязала, че съм нова и не ме е виждала преди. "Какво ли ме води насам?", попитах се. Хм може би самото градче. Мистик Фолс се славеше със изобилието от вампири, които си живееха тук, но пък и не само. Имаше и върколаци и вещици, и дори бях чула, че има хибрид. Мхм как да не заобичаш този така интересен град. Пък и беше спокойно и не беше пренаселено. Някои знаеха, че тук има не само хора, но знаех, че не се предприемали сериозно мерки срещу това. Добре, че.
Погледнах към Ема и се усмихнах. Отпих една глътка от водката си и отговорих.
- Да кажем, че имам интерес към него. Не е много шумно и пренаселено, хората са си близки. Пък и обстановката ми допада. Това добър отговор ли беше?
Попитах на шега и тя се засмя. Допих си питието и тогава ми щукна, че съвсем забравих да 'и се представя.
- Междодругото казвам се Блеър.
Представих 'и се и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://vampdiaries-rpg.bulgarianforum.net
Emma Mikaelson
Човек
Човек
Emma Mikaelson


Брой мнения : 223
Join date : 16.02.2012
Местожителство : Mystic Falls

 Клуб "Dirty Dreams"	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"     Клуб "Dirty Dreams"	 EmptyСря Май 30, 2012 2:32 pm

Наистина градът беше хубав и спокоен.Хората се познаваха,ходеха си на гости и се забавляваха.Тя ми се представи и аз казах:
-Да,отговорът ти беше добър.Такива са жителите в Мистик Фолс.
Усмихнах се и я погледнах.Изглеждаше някак различна.Нечовешки красива,а и погледът и ме караше да си мисля че тя не беше човек.Ами ако грешах и си беше просто смъртна.Също като мен.В този град изненадите нямаха край.От почти година живеех в града,а все още не можех да различа вампир от човек.Реших да не казвам нищо.Тъкмо се бях разеяла и Стефан отново ми изникна отново в главата.Този път карайки ми се че излизам сама нощем.Полудявах.Да,точно така.Имах чувството че всеки момент можех да се гътна от страх или че можех да стана вечеря на някой гладен вампир.Само тази мисъл ме накара да настръхна леко.Ставаше все по-шумно в бара.Все нови и нови влизаха.Беше толкова претъпкано че не можех да се поместя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Клуб "Dirty Dreams"	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"     Клуб "Dirty Dreams"	 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Клуб "Dirty Dreams"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Night club "Dirty nightmare"
»  Клуб "Sex on the beach"
» Клуб: " Sponge Bob "
» Клуб: Аз съм зодия ИНАТ! ♥
» Клуб: Team Elena <3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Мистик Фолс :: Дискотеки, барове и клубове-
Идете на: