VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
Къщата на Изабел EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
Къщата на Изабел EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
Къщата на Изабел EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
Къщата на Изабел EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
Къщата на Изабел EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
Къщата на Изабел EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
Къщата на Изабел EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
Къщата на Изабел EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
Къщата на Изабел EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Amber Smith
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Томас Блек
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Damon Salvatore
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Danielle ♥
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Линдзи.
Къщата на Изабел Vote_lcapКъщата на Изабел Voting_barКъщата на Изабел Vote_rcap 
Екип

Администратор
Къщата на Изабел B49XG

 

 Къщата на Изабел

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Изабел Елинор Хейстингс
Демон
Демон
Изабел Елинор Хейстингс


Брой мнения : 103
Join date : 26.05.2012

Къщата на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Изабел   Къщата на Изабел EmptyНед Май 27, 2012 10:17 am

Къщата на Изабел Tumblr_ltqexeFyXL1qguh4ko1_500

Къщата на Изабел Tumblr_m4eecmOAte1rwdmguo1_500

Къщата на Изабел Tumblr_m4eecmOAte1rwdmguo2_500

Къщата на Изабел Tumblr_m4eecmOAte1rwdmguo3_500

Къщата на Изабел Tumblr_m1m6lbzJL01qik639o1_500

Къщата на Изабел Tumblr_lpzss4e6th1qd59i0o1_500

Къщата на Изабел Tumblr_m4nw85M6S61rncoyio1_500
Върнете се в началото Go down
Изабел Елинор Хейстингс
Демон
Демон
Изабел Елинор Хейстингс


Брой мнения : 103
Join date : 26.05.2012

Къщата на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабел   Къщата на Изабел EmptyНед Май 27, 2012 4:43 pm

Това сега нарочно ли го правеше?Разбира се,че да!Припомняше ми минали моменти,моменти,които сме прекарали заедно преди години.Не играеше честно и това определено нямаше да му се размине.Когато започна да говори за миналото всеки един момент се изписа в съзнанието ми толкова ясно,сякаш беше вчера.В очите ми заблестяха пламъци,които не вещаеха нищо добро.Ако не престанеше с това всеки момент щеше да си изпати.
Вярно,че още един път с него нямаше да ми навреди кой знае колко,но исках да докажа на себе си това,че можех да му се противопоставя,независимо от всичко!Не мислех да му се оставям в ръцете.Щом започна да целува раменете ми обаче сякаш всяка една мисъл от преди малко се беше изпарила.Наистина ли?Така ли щеше да бъде?При всяка негова целувка да омеквам?Не,не,не!! В никакъв случай,това нямаше как да стане!По-добре да умра тук и сега!
Нямаше да кажа "да"! Ако трябва щяхме да стоим така цяла вечност!Дъжда валеше ли валеше,цялата бях подгизнала и ако бях човек сигурно щях да се разболея още на същият ден.
"Старите времена Изабел".Какво искаше да каже с това?Нямаше да му падна в капана,може би обратната да,но не и аз.Тогава ми хрумна идея.
Изведнъж се озовахме в къщата ми в хола.Най-накрая нищо не капеше! Отвътре се чуваше как дъжда румолеше.Изблъсках го от себе си и се обърнах с гръб към него.Оправих презрамките на сутиена си и отново се обърнах към него.
-Няма да кажа да,защото не те желая Томас.Разбери го,не съм като другите.Не искам нито да те целувам,нито да те докосвам.Всъщност,като се замисля ... не искам и да те виждам.Така,че мисля че е време да те изпратя до вратата.-Тръгнах към него,но той дори не помръдваше.Поех дълбоко дъх и една дяволита усмивка се качи на лицето ми и го погледнах.
-Нали не мислиш,че ще останеш тук?-щях да го изхвърля!
Върнете се в началото Go down
Томас Блек
Древен вампир
Древен вампир
Томас Блек


Брой мнения : 916
Join date : 22.01.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабел   Къщата на Изабел EmptyПон Май 28, 2012 3:28 pm

Дали моите целувки и действията ми , които упражнявах над Изабел я размекваха или по точно бяха отромна заплаха за нея или просто наистина не искаше да бъде в моята компания.Точно в този момент в главата ми изникнаха две идеи!
Да остана и да я дразня с присъствието си като се разполагам все едно се намирам в родният си дом.Дори да се нанеса в стаята й и може би там да прекарам нощта,а дали ще бъде в нейната компания зависеше от нея.Можеше пък и да и е по удобно на дивана ? Кой знае .. тя беше на моменти странна , но нейната странно я правеше доста по различна от останалите и май това харесвах в нея , когато я видях за първи път ? Или просто това е поредното ми въображение в главата ми ? Друг вариян на това ако остана да я наместя при нея през нощта и да махна тук там някоя друга дреха .. и да се стигне до това , което тя от доста време и упорито отбягва он няколко минути .. или по точно от час и нещо да не стане ..
Вторият вариант е да прекрача прага на къщата на Изабела и да забравя , че съм я виждал .. макар и това да стане с доста голяма усилие , но както винаги събдата си знаеше работа и дори в най-неподходящият момент ни събираше .. не че имах нещо против това ?!
Погледнах я и след това на лицето ми се появи усмивка ,а след това за броени секунди изчезна.Щях да направя това което тя искаше ... но дали го иска прекалено силно ? Тръгнах към входната врата.
- Добре тръгвам си Изабел успокой се .. ето ! - отбелязах като внамателно наблягах на всяка една дума .. така,че да се усети накъде бия.
Обърнах се преди да изляза за да видя реакцията й , но явно скоро нямаше да има такава.Килнах и вече бях извън къщата й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабел   Къщата на Изабел Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Изабел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Линдзи
» Къщата на Катерина
» Къщата на Теди ^^
» Къщата на Дженифър и Риа.
» Къщата на Лекси

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: