VampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries RPG forum...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Ное 16, 2021 1:53 am
Latest topics
» Отговори на въпроса с въпрос
 Мистик Фолс 1864 EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» Прякорчета ♥
 Мистик Фолс 1864 EmptyВто Юни 23, 2015 1:48 am by Анджело Богданич

» С дрехи или без
 Мистик Фолс 1864 EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Асоциации
 Мистик Фолс 1864 EmptyВто Юни 23, 2015 1:47 am by Анджело Богданич

» Колко % харесваш този преди теб???
 Мистик Фолс 1864 EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим до 10 000...
 Мистик Фолс 1864 EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Да броим обратно от 1000
 Мистик Фолс 1864 EmptyВто Юни 23, 2015 1:46 am by Анджело Богданич

» Име-? Аватар-? Подпис-?
 Мистик Фолс 1864 EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

»  Сватосване
 Мистик Фолс 1864 EmptyВто Юни 23, 2015 1:45 am by Анджело Богданич

Top posters
Scarlette.
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Елена Гилбърт.
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Amber Smith
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Томас Блек
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Damon Salvatore
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит.
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Стефан Салваторе
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Danielle ♥
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Керълайн Форбс.
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Линдзи.
 Мистик Фолс 1864 Vote_lcap Мистик Фолс 1864 Voting_bar Мистик Фолс 1864 Vote_rcap 
Екип

Администратор
 Мистик Фолс 1864 B49XG

 

  Мистик Фолс 1864

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Katherine Pierce♥
Модератор
Модератор
Katherine Pierce♥


Брой мнения : 106
Join date : 15.04.2012

 Мистик Фолс 1864 Empty
ПисанеЗаглавие: Мистик Фолс 1864    Мистик Фолс 1864 EmptyНед Май 27, 2012 2:58 pm

Денят беше приятен и слънчев.Появата ми в Мистик Фолс,не вълнуваше само мен ,а всички.Бях получила официална покана от един от основателите на града и това придаваше голяма степен на важност от появата ми тук.Както винаги бях със своята вярна прислужница и приятелка - вещицата Емили Бенет.Пътувахме в карета и наближавахме към града в който ни очакваше голямо посрещане.Имах нужда от развлечение,а и до голяма степен укриване от Никлаус.Все още не се беше отказал да ме търси а не вярвах,че ще го направи.Джузепе Салватор бе така мил да покани мен и Емили в домът си.Проучих доста неща за града преди да отида,винаги трябваше да бъда подготвена.Беше доста пълно със същества,но най-много преобладаваха вампирите.А върколаците -се бяха появили там.Този факт ми хареса,но никак не ме притесни с вещица до себе си.Когато влязохме във града огледах улиците и хората там.Имаше доста хора разхождащи се спокойно,някой се ухажваха ,а други се смееха.Колко банална история да вкараш някоя млада дама в леглото.Отне още малко време за да стигнем до имението в което ме очакваха.Когато пристигнахме кочияшът слезе и отвори врата.Емили излезна първа а аз с грациозна походка слязох след нея.Е явно не бях проучила всичко в този град ,защото освен господин Салватор стояха двама доста красиви мъже до него.Явно бяха синовете му.
- Господин Салватор ,приятно ми е да се видим отново - казах и подадох ръката си с леко поклон.
Той я пое и я целуна внимателно.Усмихнах се и погледнах към момчетата до него.
- Здравейте.Приятно ми е да се запозная със синовете на господин Салватор.Аз съм Катрин Пиърс - добавих спокойно и отново повторих лекият си поклон от преди малко.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Damon Salvatore
Вампир
Вампир
Damon Salvatore


Брой мнения : 901
Join date : 19.01.2012

 Мистик Фолс 1864 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс 1864    Мистик Фолс 1864 EmptyНед Май 27, 2012 3:12 pm

Сутринта баща ми ме събуди рано. Трябвало да се приготвя.Само дето нямах и идея за какво или просто не си спомнях,защото беше твърде рано може би и все още мозъкът ми спеше. Добре, че беше прислугата да ми каже за какво точно се подготвям.Е,честно понякога бях загубен без тях и брат си,който беше по в час от мен.Все пак той бе любимецът на баща ми,не можеше да си позволява грешки за разлика от мен.Аз бях по-...своенравен,не търпях някой да ме командва.
Татко от няколко седмици насам не спираше да говори за младата дъщеря на... на... тази част я пропусках. "Младата дъщеря" ми звучеше доста по-интересно. И ето, че и този ден дойде. Момичето трябваше да пристигне днес, а на мен, разбира се, ми беше поръчано да се държа на ниво. Или с други думи, да не се опитвам да спя с нея.
Чувствах се странно да стоя пред имението като някой лакей и да чакам непозната.Добре че Стефан беше с мен и можехме да си говорим,докато чакахме така очакваната гостенка. Надявах се да си заслужава и да е поне на половина хубава, колкото всички я описваха, иначе това щеше да е пълна загуба на време.
Каретата й се показа иззад завоя. Минута по-късно вече беше пред нас и момичето излезе. За няколко секунди останах като втрещен. Беше много, много по-красива от описанията, които ми даваха всички...защото ако ли не цялото това приготовление нямаше да има абсолютно никакъв смисъл.
- Аз... аз съм Деймън. - усмихнах се, когато чух името й.
- Добре дошла в имението Салватор. - подадох й ръка и докарах една чарочна крива усмивка,която беше неизменна част от мен.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce♥
Модератор
Модератор
Katherine Pierce♥


Брой мнения : 106
Join date : 15.04.2012

 Мистик Фолс 1864 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс 1864    Мистик Фолс 1864 EmptyНед Май 27, 2012 3:29 pm

След като се представих на двамата братя те стояха и ме гледаха някак уплашено.Това ме накара да се усмихна.Двамата се представиха съвсем учтиво .Единият се казваше Стефан, а другият който мисли се забиха в главата ми - Деймън.Определено си падаше ''играч''.Това ме накара да се усмихна доволно.Приветства ме с добре дошла в имението Салватор.
- Благодаря за поканата.Чувствам се поласкана - обърнах се към него и се усмихнах дяволито.
Беше хубав слънчев ден за това Джузепе ни покани на чай в градината.Всички тръгнахме на там дори и прислужницата ми Емили.Влязохме в двора който беше доста голям и се настанихме на пейка със малка масичка до нея.Имението беше красиво и добре поддържано ,но гледката която се виждаше от него беше повече от невероятна.Джузепе Салватор се извини и изчезна някъде..Странно?! Но това смятах да разбера малко по късно.Внимателно взех чашата за чай и отпих малка глътка.Върнах я на мястото си и скръстих ръце .
- Е господин Салватор .. с какво се занимавате в този прекрасен град - обърнах се към Деймън.
Изпипвах всяко едно негово действие с очи и всяка негова мисъл се забиваше в главата ми.А когато се усмихнеше ,караше ме и аз да се усмихвам...Може би точно с него щях да си прекарам много добре времето което щях да им гостувам.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Damon Salvatore
Вампир
Вампир
Damon Salvatore


Брой мнения : 901
Join date : 19.01.2012

 Мистик Фолс 1864 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс 1864    Мистик Фолс 1864 EmptyНед Май 27, 2012 5:35 pm

Не можех да отделя очи от брюнетката пред мен.По дяволите надмина всичките ми очаквания.Беше толкова красива,нежна,а походката й беше грациозна като на котка.А понякога се чудех как въобще ходеха с тези огромни рокли..Можех само да се благодаря,че не бях момиче.
С татко,Стефан и Катрин отидохме в градина да пием чай.О,Боже...мразех го това,но за Катрин щях да се прежаля.Хъх...за тези крака какво ли ен бих направил.Добре де...пак започвах да ставам перверзен..трябваше да се спра.
Не спирах да се усмихвам и когато се настанихме в градината изведнъж татко и Стефан изчезнаха.Нямах и идея какво стана.Стеф ми направи някакъв знак,но нищо не разбрах.По-късно щяха да ми разкажат,а сега не биваше да оставям гостенката ни сама.Как пък бих могъл..?
Времето беше прекрасно,гостенката ни също..очертаваше се определено хубав ден.
-Моля?Какво попитахте?
Побързах да попитам,защото от мисли съвсем бях изключил и след като момичето повтори въпроса си заговорих:
-Ами с брат ми ходим на езда всеки ден,на лов,риболов..играем футбол,занимаваме се с различни спортове.А когато е твърде горещо като днес най-често плуваме в реката.-казах на един дъх и след думите си лепнах доволна усмивка и погледнах все така замаян към красавицата.Сякаш ме омайваше с тези очи.
-Ами Вие,мис Катрин?
Попитах и отпих от чая си като направих за миг недоволна физиономия.Как го пиеха това не знам,но както и да е.Сега Катрин бе много по-важна от течността в малката чашка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Мистик Фолс 1864 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс 1864    Мистик Фолс 1864 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мистик Фолс 1864
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мистик Фолс 1864 година
» Публичния дом в Мистик Фолс преди два дни
» Мистик Фолс,преди 3 години
» Преди една година - Мистик Фолс
» Лятото на Мистик Фолс 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VampireDiariesRPG :: Извън Мистик Фолс :: In the past...-
Идете на: